"Astana Innovations Challenge 2018 стартаптар конкурсы"

16 Қараша 2018

2018 жылдың 9-11 қараша күндері Аstana Hub хабында «Astana Innovations Challenge 2018» өтті. Жоба Астана қаласының бастауыш мәдениетін дамытуға, сондай-ақ қалалық технологиялық проблемаларды шешуге жас жастарды тарта отырып, мемлекеттік органдар мен стартаптар арасындағы қарым-қатынасты орнатуға бағытталған.

Конкурсқа қазақстандық нарықтың жетекші брендтерінің тапсырмалары қойылған 160 қатысушы қатысты.

Үш күн бойы тренерлер жобалар бойынша кері байланыс берген командалармен жұмыс істеді және жобаны сәтті іске қасудың жолдарын ұсынды.

Қазылар алқасы алдында 26 жоба ұсынылды. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Enactus командасы: Коробейников Тимур (6 курс, Медицина мектебі), Конысбеков Қайырбек (6 курс, Медицина мектебі), Нұралы Шыңғыс (Медицина мектебінің 6-курс) және Камышева Диана (5-ші курс, Медицина мектебі) - Eco Poof жобасымен үшінші орын алды. Жоба пластикалық бөтелкелерді қайта өңдеу мәселесін шешу үшін жасалды және одан әрі дамыту үшін 200 000 теңге алды.

Балаларға бұдан да сәттілік тілейміз!