28 Қараша 2018

2018 жылдың 20 қарашанда «С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті»   АҚ базасында  ҚР  БҒМ «Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы»РМҚК

« Қазақстан Республикасының студент жастарының дене тәрбиесі мен спортты дамытудың басым бағыттары» тақырыбында Республикалық жиын өткізді.

Жиын барасында келесі мәселелер талқыланды:

- жастарды тұрақты түрде дене шынықтыру мен спортқа баулу.

- студенттік спорттық клубтарды дамыту;

- материалдық базаны дамыту және дене шынықтыру мен спортпен айналысуға қолайлы  жағдай жасау.

Сонымен қатар, ҚР ЖОО студенттерінің  X жазғы универсиадасын  ұйымдастыру және өткізу сұрақтары талқыланды.

Л.В. Коваленко

ФДО меңгерушісі