Olimpic Entrepreneurial Games

07 Желтоқсан 2018

28 және 29 қараша күндері Astana Hub-да Астана - Олимпиялық кәсіпкерлік ойындары өтті. Оған мұғалімдер Алма Зульфухаровна Муратова, Бақыт Баянқызы Рысбекова  және  ERG және AlmaU Regional Entrepreneurial іріктеу кезеңінде жеңіскежеткен студенттер командалары қатысты.

Іс-шара антиференциялық форматта шығармашылық және әлеуметтік кәсіпкерлік, «диверсиялық» инновациялар, жеке бренд пен бизнес-қоғамдастық құру сияқты тақырыптарда талқыланды. Қонақжай спикерлері өз білімдерін, тәжірибесін белсенді түрде бөлісті және қатысушылардың сұрақтарына жауап берді.

Айтып кететін жәйт, ҚММУ студенттері: Искандар Афизов, Сабина Гофман, Жанерке Дүсенбаева, Азат Ержанов, Азамат Жаналин, Азамат Какенов, Нұрай Калмуханбетқызы, Александра Ким, Никита Савин, Дәулет Ыбырай «Eurasian Systems Group» компаниялар тобының халықаралық тобында тағылымдамасын жеңіп қатысты.

Сабина Гофман, Enactus ҚММУ қоғаммен байланыс жөніндегі команданың вице-капитаны.