ҚММУ-да ең үздік үштілді меңгерген оқытушы!

28 Қаңтар 2019

2019 жылдың 24-қаңтарында Қарағанды және Теміртау қалалары ЖОО-ның бейтілдік пәндерінің оқытушылары арасында өткен «Үштілді меңгерген оқытушы» атты жергілікті конкурсының қорытындысы бойынша Қарағанды мемлекеттік медицина университеті І орынға иеленді!

Конкурс Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде өтті. Аталмыш конкурсқа ҚММУ  тілдердің ұштұғырлығы департаменті Үштілді білім беру блогының тыңдаушылары қатысты:  Оспанова Мадина Булатовна (медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасының оқытушы); Елеусизова Алина Виталиевна (анестезиология және реанимация кафедрасының ассистенті); Байменова Айман Серикбаевна (PhD докторант); Ажиметова Гульжан Нурмаханбетовна (шұғыл медициналық көмек көрсету кафедрасының доценті,  м.ғ.к.); Меньшова Евгения Петровна (информатика және биостатистика кафедрасының аға оқытушысы).

Жеңімпаздарды құттықтай отырып, оларға ағылшын тілін оқуда  сәттілік тілейміз!