«Астана медицина университетіндегі» академиялық ұтқырлық
26 Ақпан 2019
8 ақпан мен 21 ақпан аралығында №1 ішкі аурулар кафедрасының қауымдастырылған доценті Айман Мақсұтқызы Жүсіпова академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында №1 ішкі аурулар кафедрасында жұмыс істейді.
Біз- чемпиондар!
25 Ақпан 2019
19-22 ақпан аралығында Ақтөбе қаласында медициналық жоғарғы оқу орын орындарының арасында еңбек сіңірген спорт шебері, доцент Н.ХТелеуованы еске алуға арналған волейболдан республикалық турнир өтті.
Жаңа мәртебеде
25 Ақпан 2019
Ұлт жоспарының 78 қадамы - Мемлекет басшысы Н. Назарбаевтың Бес институционалды реформасын жүзеге асыру бойынша 100 нақты қадамы бойынша ҚР Денсаулық сақтау министрлігіне ведомстволық бағынысты республикалық мемлекеттік кәсіпорындар акционерлік қоғамдар болып қайта құрылады.
XVIII чемпионаттың басталуы
25 Ақпан 2019
Қазақстанда кезекті футбол чемпионатының басталуына бір айдан аз уақыт қалды. Ал Қарағанды медицина университетінде футбол маусымы қазірдің өзінде ашық. Бірер күн бұрын университетіміздің XVIII чемпионатының бірінші турының ойындары өтті.
Сарыарқаның киелі орындары
22 Ақпан 2019
Қарағанды медицина университетінде қазақ тілі кафедрасы ұжымының ұйымдастыруымен «Сарыарқаның киелі орындары» тақырыбында дөңгелек үстел отырысы өтті.
Практикалық дағдыларға қызығушылық танытты
21 Ақпан 2019
ҚМУ Практикалық дағдылар орталығында Әбу әл-ибн Сино атындағы (Душанбе) Тәжік мемлекеттік медицина университетінен келген 10 студентке экскурсия өткізілді.
Қонақтарға әсер қалдырған экспонаттар
20 Ақпан 2019
«Стоматология» мамандығының 3, 4 курстарында оқитын Астана және Курск қалаларының (Ресей) медициналық жоғары оқу орындарынан академиялық ұтқырлық шеңберінде келген студенттер таяуда Қарағанды медицина университетінің мұражайына барды.
«Самұрық» студенттік республикасында жаңа президент
20 Ақпан 2019
2019 жылдың 19 ақпан күні Қарағанды медицина университетінің «Самұрық» студенттік республикасы Президентінің сайлауы өтті!
Зияткерлер біріншілігі
19 Ақпан 2019
2019 жылдың 16 ақпанында Қарағанды медицина университетінде «Не? Қайда? Қашан?» зияткерлікойынының V чемпионаты өтті.
«Саналы ұрпақ» жетекшісінің келуі
19 Ақпан 2019
2019 жылдың 15 ақпан күні «Саналы ұрпақ» республикалық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі жобалық кеңсесінің жетекшісі Қайыржан Токушев Қарағанды Медицина университетіне іс-сапармен келді.