Зияткерлер біріншілігі

19 Ақпан 2019

2019 жылдың 16 ақпанында Қарағанды медицина университетінде «Не? Қайда? Қашан?» зияткерлікойынының V чемпионаты өтті.

Зияткерлікойынның біріншілігінде медицина университетінің командаларымен бірге Қарағанды Технология және қызмет көрсету колледжінің командасы, сонымен қатарҚарМУ-нің біліктілер командалар құрамы қатысты.

Жақсы ойын және тамаша білімдерін көрсеткен медицина университетінің «Карамбит» біліктілер құрама командасы бірінші орын, ал екінші орынды -  «Fiat Lux", үшінші орынды – «ҚМУ-нің тісі» алды.

Құзіретті қазылар алқасының бірауызды шешімімен «Карамбит» командасынан интерн-хирург Қайырбек Қонысбеков турнирдің үздік ойыншысы атанды.

Біріншіліктің қонақтары турнирді ұйымдастыру және өткізу деңгейін жоғары бағалады.

V чемпионаттың барлық жеңімпаздары дипломдармен және алғыс хаттармен марапатталды.

Сабина Гофман,

«Insight» пікірталас клубы