XVIII чемпионаттың басталуы

25 Ақпан 2019

Қазақстанда кезекті футбол чемпионатының басталуына бір айдан аз уақыт қалды. Ал Қарағанды медицина университетінде футбол маусымы қазірдің өзінде ашық. Бірер күн бұрын университетіміздің XVIII чемпионатының бірінші турының ойындары өтті.

Біріншілікке мамандықтар мен факультеттер атынан 9 команда қатысты:«Терапия» (команда капитаны Нурушев Жарқын), «Стоматология» (команда капитаны Каримов Жандарбек), «Хирургия» (команда капитаны Халметов Бахром), «ЖТД» (команда капитаны Толегенов Ақжол), «Интернатура» (команда капитаны Каирбеков Алмат), «Фармацевтика» (команда капитаны Сәрсенбай Нұрдаулет), «Педиатрия» (команда капитаны Зермуханбетов Ансар), «Академия» (команда капитаны Серикбаев Диар)және «Жақ-бет хирургиясы» (команда капитаны Мұрат Даут).

Алғашқы екі турдың ойындары еш өзгеріссіз өтті. Қазіргі чемпион – «Стоматология» 1 допты өткізіп, 34 доп соғып 2 рет жеңіске жетті. Вице-чемпион - «ЖТД» күтпеген жерден «Фармацевтика» дебютантымен 11:11 тең ойын көрсетіп, 2 ұпайдан айырылып қалды, бұл командада қақпашы Оразбек Қайсар ерекше көзге түсті. Қақпашы тақырыбына тоқтала отырып, «Терапия» командасындағы  - Жарқын Нурушевтің және «Хирургия» командасындағы – Алексей Шиволовтың қақпашылардың ойындағы жетістіктерін айта кету керек. Өздерінің сенімді әрекеттерімен қақпашылар екеуі де серіктестерге деген сенімділікті арттырып, команданың ойынын айтарлықтай жақсартты. Чемпионаттағы үш жеңіс және команданың жаңа құрамасы «Терапия» командасының «стоматологтармен» чемпионаттың «алтыны» үшін бәсекеге түскісі келетінін көрсетеді. «Интернатура» маусымының басталуы әдеттегідей, жаман емес. «Академия», «Бет-жақ хирургия» және «Педиатрия» жігіттер командасынан жақсы ойын күтеміз.

Жалпы алғанда, чемпионатта күрес күрделі болмақшы. Футбол жанкүйерлерін чемпионатта өз командаларына қолдау көрсетуге шақырамыз.

Ойын нәтижелері:

I тур.