«Астана медицина университетіндегі» академиялық ұтқырлық

26 Ақпан 2019

8 ақпан мен 21 ақпан аралығында №1 ішкі аурулар кафедрасының қауымдастырылған доценті Айман Мақсұтқызы Жүсіпова академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында №1 ішкі аурулар кафедрасында жұмыс істейді.

Тақырыптық жоспарға сәйкес «Гематология, нефрология» және «Кардиология» блогында 4 курс студенттеріне арналған Ішкі аурулар негіздері бойынша практикалық сабақтар өткізілді. Оқыту дәстүрлі және белсенді оқыту әдістерінің комбинациясынан қалыптасып, оқушылардың әлеуетін ашуға, олардың шығармашылық мүмкіндіктері мен қабілеттерін көрсетуге бағытталды.

Астана қаласының №1 қалалық ауруханасының мамандандырылған бөлімшелеріндегі науқастармен жұмыс дәрігердің кәсіби құзыреттілігін меңгерудің ең жақсы әдісі болды. Клиникалық талдау барысында интерактивті оқыту элементтері синдромдарды және белгілерді (пациенттердің проблемаларын) анықтау, олардың даму тетіктерін түсіндіру, жетекші синдромның дифференциалды диагностикалық диагностикасы үшін алгоритм жасау және физикалық және зертханалық-аспаптық әдістерді түсіндіру арқылы пайдаланылды.