Біз барлығымыз адамның баласымыз...
05 Наурыз 2019
ҚМУ, KazMSA, SCOME тұрақты комитеті "Сынауық балалары" атты дебат өткізу арқылы әрбір адам бақытқа лайықты деген тұжырымдаманы қайта дәлелдегендей болды. "Сынауық балалары" бұл - қоғамда өмір сүруге толық құқығы бар тірі жандар.
Іс жүргізудің тиімді жоладарын үйрену
04 Наурыз 2019
Қарағанды медицина университетінің KazMSA Қазақстан Медицина Жастарының Ұйымы 19-ыншы ақпан күні тренинг өткізген болатын. Ең алдымен, халықаралық тренер ретінде Қымбат Кабдулина адам ресурсын белгілі бір салада қалай дұрыс пайдалану керектігі жөнінде сөз сөйлеген болатын.
Шұғыл жағдайлар аймағы
01 Наурыз 2019
Практикалық дағдылар орталығының қызметкерлері шұғыл жағдайлардың алдын алу бойынша бірінші, екінші, үшінші жылғы резиденттер арасында «Шұғыл жағдайлар аймағы» атты байқау өткізді.
"Eco-poof" финалға шықты.
01 Наурыз 2019
«Astana Hub» компаниясы «3.2.1-Старт» жобасының жартылай финалын өткізді, онда «EnactusKMU» командасының капитаны Тимур Коробейников «Eco-Poof» жобасын ұсынды. Пластикалық негіздегі жұмсақ пуфик идеясы қазылар алқасына ұнады және жоба финалға өтті.
Студенттік лига
01 Наурыз 2019
«Шахтер» стадионында«Студенттік лига» аясында үстел теннисінен (жұптық разряд) жарыстар өткізілді.
СТОМАТОЛОГИЯ—БҰЛ ӨНЕР
28 Ақпан 2019
Қарағанды медицина университетінің мейіргерлік білім беру мектебінде «Ортопедиялық стоматология» мамандығының 2-001КСО 2 курс білім алушылары және топ жетекшісі Оразова Бакыт Оразовнаның басшылығымен ұйымдастырылған «Стоматология – бұл өнер, ал оған берілген адамдар, сиқыршылар іспеттес» тақырыбында іс-шара өткізілді.
Пластикадан нейрохирургияға дейін
28 Ақпан 2019
Тюмень қаласының Тюмень Мемлекеттік Медицина Университетінде академик И.М. Перельман атындағы Орал федералды округының XVIII Ресейлік хирургия олимпиадасының аймақтық кезеңі өткізілді.
Қазақстан мәдениетінің көптілділігі
28 Ақпан 2019
Қарағанды медицина университетінің шет тілдер кафедрасы " Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру " бағдарламасын жүзеге асыру аясында "Рухани жаңғыру-жастардың ғылыми және қоғамдық санасын жаңғырту механизмі" атты студенттік ғылыми-практикалық конференциясын өткізді.
Пациент - безеуді емдеуде орталықтанған тәсіл
26 Ақпан 2019
Қарағандыда дерматологтар мен дермакосметологтар үшін ең көп таралған және көп қырлы дерматологиялық ауруларға арналған арнайы мамандандырылған конгресс өтті.
Логика мен дәйектілік үшін – кубок
26 Ақпан 2019
Жыл сайын студенттер арасында өтетін «EREKSHE 2019» республикалық пікірталас турнирі Қарағанды медицина университетіне кезекті жеңісін әкелді.