Оқитын студенттер​
11 Наурыз 2019
Оқыту эмпатияның дамуына, эмоциялауға мүмкіндік береді.
Шығармашылық ер азаматтардан твист
11 Наурыз 2019
Халықаралық әйелдер күніне арналған концертке келген Қарағанды медицина университетінің әдемі өкілдері жағымды эмоциялардан, жақсы көңіл-күйден және ізгі тілектерден мерекелік отшашу алды.
Қазақстанның аңыздары – Мұстафа Өзтүрік
07 Наурыз 2019
«Ақжүніс» қыздар клубының қатысушылары «Алғыс айту» күнін мерекелеу аясында «Халық мақтанатын үздік есімдер» атты мәдени бағдарлама дайындады. Презентацияның кейіпкері біздің отандасымыз, спорт және кино әлемінің аңызы Мұстафа Өзтүрік болды.
Корпоративтік рухты көтерді
07 Наурыз 2019
Қарағандыда алғаш рет Х.Ж. Мақажанов атындағы Облыстық травматология мен ортопедия орталығында резиденттер қатарына қосу шарасы өткізілді.
Құнды білім алған
07 Наурыз 2019
Астана қаласының Қарағанды медицина университетіне академиялық ұтқырлық аясында болған «Стоматология» мамандығының 3 курсының сегіз студенті «Кариесология» циклы бойынша стоматология кафедрасында оқыды. Балалар сапардан көптеген әсер алды . «АМУ» АҚ «Стоматология» мамандығының 3 курс студенті Мадина Бралиновамен бөліскен нағыз естеліктер:
Серіктестіктің алдағы жоспарын анықтадық
06 Наурыз 2019
С.Д.Асфендияров атындағы Ұлттық медициналық университетіндегі №1 балалар аурулары кафедрасында ЖОО мұғалімдерінің академиялық алмасу бағдарламасы бойынша педагогикалық жемісті жұмыс жүргізілді.
Интерндерді оқытуда бағытталған ғылыми тәсіл
05 Наурыз 2019
Қазіргі уақытта біздің Университет зерттеу мәртебесін алуға және әлемдік университеттік рейтингтерге кіруге ұмтылған кезде оқытудағы ғылыми-бағдарланған тәсілді дамыту аса өзекті болып табылады.
Түсті және өзіндік ерекшелігін ашты
05 Наурыз 2019
28 ақпан күні Қарағанды Медицина университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Қазақстандағы Жастар жылына арналған VI-шы жыл сайынғы«Біз– әртүрліміз, біз теңбіз, біз -біргеміз» фестивалі өтті.
Донорлықты қолдау
05 Наурыз 2019
KazMSA Қазақстан Медицина Жастарының Ұйымы Облыстық қан тапсыру орталығына барып, керек жандар үшін қан тапсырған болатын.
Ал, сен флюрографиядан өттің бе?
05 Наурыз 2019
Қазақстан Медицина Жастары Ұйымы KazMSA, SCOPH комитетінің өкілдері әлеуметтік профилактиканы болмысын ашу үшін ҚМУ студенттерімен кездескен болатын. Бұл жиналыстың басты тақырыбы туберкулез ауруы болды.