Құнды білім алған

07 Наурыз 2019

Астана қаласының Қарағанды медицина университетіне академиялық ұтқырлық аясында болған «Стоматология» мамандығының 3 курсының сегіз студенті «Кариесология» циклы бойынша стоматология кафедрасында оқыды. Балалар сапардан көптеген әсер алды . «АМУ» АҚ «Стоматология» мамандығының 3 курс студенті Мадина Бралиновамен бөліскен нағыз естеліктер:

- Қарағандыға келгеннен кейін бізді ҚМУ-нің №1 жатақханасында жылы қарсы алып, қоныстандырды. Көптеген адамдар алдымен нақты студенттік өмірімен танысып, жатақхана шатырының төңірегіндегі маңайымыз бізді жинады, біз түскі асты, кешкі асты бірге дайындадық, бір-бірімізді қолдадық. Тренинг барысында біз өмірде де, болашақта да кәсіптік қызметте пайдалы болатын құнды білімдерге ие болдық. Біз кәсіби тістерді тазалауды меңгердік, кариес және асқынулар, диагностика және емдеу тәрізді тұжырымдамаларды тереңірек таныдық. Циклдың соңғы күндерінде бізде педагог оқытушы Зауреш Екпиновнаның жетекшілігімен пациентті қабылдау мүмкіндігі пайда болды, ол үшін үлкен рахмет! Стоматология мектебінің деканы Айнұр Серікқызына және  декан орынбасары Рымгүл Жанболатқызына бізді қарсы алғандары және бірге жүргендері үшін алғысымыз шексіз, ол кісілердің  дәрістері мен нұсқауларын ешқашан ұмытпаймыз. Біздің деканатымыз Қарағанды ​​қаласының керемет медициналық университетіне баруға мүмкіндік бергеніне өте қуаныштымыз! Қайта кездесуге үміттенеміз!