Big data: медициналық зерттеулерді дамыту
15 Наурыз 2019
13 наурызда Қарағанды медицина университетінде «Денсаулық сақтаудағы Big data» мастер-класы өтті.
Арманға қадам
15 Наурыз 2019
Саяхатты қалай бастауды білгің келеді ме? Сенің саяхатыңа қандай ел қолайлы екенін білгің келеді ме? Бала кезден бергі әлемді шарлау туралы арманыңның орындалғанын қалайсың ба?
Ең үздік топ!
15 Наурыз 2019
Сейтенбекова Маржан басқарған ҚССУ стоматология мектебінің білім беру секторының өкілдері «Үздік топ» байқауын ұйымдастырды.
Бірінші кезең басталды
14 Наурыз 2019
«Жастар» стадионында жастар жылына арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлдесі үшін студенттік жастар арасындағы Спартакиданың ашылуы.
Кросс бойынша ҚР чемпионаты
14 Наурыз 2019
2019 жылдың 4 наурызында Тараз қаласында жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының Чемпионаты өтті. Сол жарысқа Университетіміздің 5 курс студенті Нұрбайқызы Жанерке қатысып 3 орынды иеленді. Спортшымыздың жаттықтырушысы Ахметов Жандос Айқынұлы. Жанеркені жеңісімен құттықтай отырып, алдағы жарыстарда сәттілік тілейміз!
Оқу әдісінің маңызы
14 Наурыз 2019
Дамудың қазіргі кезеңінде академиялық ұтқырлық білім беруді әлемдік стандарттар бойынша жетілдіру мен ғылыми-зерттеу жұмыстарын жетілдірудің ең тиімді тәсілі болып табылады.
Шет тілдер кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы
14 Наурыз 2019
10-11 сыныптарда оқитын студенттердің кәсіптік бағыты шеңберінде шет тілдер кафедрасының меңгерушісі В. А. Бурмистрова кәсіби бағдарланған шет тілі бойынша «Асқазан-ішек жолдары» тақырыбында №102 гимназияның 11-ші сыныбында ашық сабақ өткізді. Сабақ ағылшын тілінің мұғалімдері үшін «Терминология әлемінде» мастер-класс бөлігі болды.
Шахмат турнирі
14 Наурыз 2019
2019 жылдың 28 ақпанында Н. Әбдіров атындағы спорт сарайында студенттер және ардагерлер арасында жастар жылына арналған шахмат турнирі өтті.
Фокус тобы медбикелерді дамыту мәселелерін қарастырады
13 Наурыз 2019
Ағымдағы оқу жылында Қарағанды медицина университетінің «Мейірбике ісі» мамандығының 1 курс магистранттары 2018-2019 ж.ж. оқу жылының көктемгі семестрінде оқытылатын «Ұйымдық тәртіп» элективін таңдады. Фокус-топтарда жүргізілген зерттеулерімен таныс болғанымен, оқушылар оқуды бастамас бұрын әлі де фокус-топтарға қатысу және қарапайым қатысу дағдыларына ие болмады.
«ҚМУ» КеАҚ білім алушыларының клиникалық коммуникативтік дағдыларын дамыту
13 Наурыз 2019
2018-2019 ж. көктемгі семестрінде медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасы 2019 жылы жұмыс жасай бастаған Пришахтинскідегіжаңартылған медициналық университет клиникасындағы клиникалық базаны меңгере бастады.