Ең үздік топ!

15 Наурыз 2019

Сейтенбекова Маржан басқарған ҚССУ стоматология мектебінің білім беру секторының өкілдері «Үздік топ» байқауын ұйымдастырды.

Ол студенттердің білімін сақтап, олардың командалық жұмыс дағдыларын үйренді. Байқауға қазақ бөлімінің  1 және 2 курсының 10 студенті қатысты, олар келесі екі топқа бөлінді:  Жалын (капитаны Төлебай Аружан) және Сервара Витас (капитаны  Изтелеуова Айнур).

Командалардың ойынын келесі әділ-қазылар алқасы бағалады: академиялық жұмыс, ғылым және интернационалдандыру бойынша декан орынбасары  Алымова Айсауле Серікқатқызы және Стоматология мектебінің 5 курс студенттері - Муат Дәуіт Жомартұлы және Закарянова Динара Тілекқызы.

Бірінші жарыс барысында командалар алдын-ала дайындықсыз және талқылаусыз жауап беруге тырысты: анатомия, гистология, физиология, биофизика, молекулярлық биология, келесі пәндер бойынша қиындық дәрежесімен атап өтілген сұрақтарды таңдады. Келесі байқауларда болашақ стоматологтар коммуникативтік дағдылар бойынша клиникалық міндеттерді шешті, адам ағзасының жүйелері: жүрек-тамыр және ас қорыту жолдары туралы айтты.

Сайыстың қорытындысы бойынша достық жеңді, себебі  командалар бірдей ұпай жинады. Қатысушылар жақсы білімдерін көрсетті. Қазылар алқасы ең белсенді оқушыларды атап өтті: Байтыссын Рахат, Расол Оразбай, Төлебай Аружан және Изтелеуова Айнұр.

Турлар арасындағы талантты студенттер: Болат Қайрат, Майданов Нұркен және Құлым Тамирлан тыңдаушылар мен қатысушыларға музыкалық нөмірлерді жеткізді.

Әлеуметтік жұмыс бойынша стоматология мектебінің декан орынбасары Рақымқали Рымгүл Жанболатқызы.