Бірінші кезең басталды

14 Наурыз 2019

«Жастар» стадионында жастар жылына арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлдесі үшін студенттік жастар арасындағы Спартакиданың ашылуы.

Жарысқа 9 команда қатысады: ҚМУ, ҚарМУ, ҚарМТУ, ҚЭУ,

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағандылық академиясы, «Болашақ» ҚКП. Қарғу, О.А. Байконыров атындағы Жезқазан университеті. Биылғы жылы жарыста  4 кезеңмен өткізу туралы шешім қабылданды. Қысқы спорт түрлерінің - шаңғышыларды және конькимен жүгірушілердің алғашқы бастамасы. Содан кейін шахмат, дойбы, тоғызқұмалақ, үстел теннисі және асықату айналысатын спортшылар қатысады. Үшінші кезең - волейбол, баскетбол, футбол, күрес. Спорттық жарыстар жеңіл атлетикада аяқталады.

27 ақпанда коньки спорты болды. Біздің команда 5-ші орынға ие болды. 28 ақпан - шаңғышылардың бастамасы. Біз төртінші орында тұрмыз. 1 наурыз - шаңғы эстафетасы. Біздің университетіміздің командасы 4 орын алды. 2 - 3 наурыз күні қысқы Президенттік айналасындағылар. Және тағы төртінші.

Бұл спорт күнінің бірінші кезеңі аяқталды.  Келесі старттарды асыға күтудеміз

Физикалық денсаулық орталығы