Армысың, әз - Наурыз!
27 Наурыз 2019
Наурыз - бұл қазақ халқының ғана емес, бүкіл түрік және иран тілдес халықтарының бес мың жылдан бері тойланып келе жатқан ең басты мейрамы. Наурыз - бұл табиғаттың қыстан оянып, көктем келіп, табиғаттың жаңаруы, жаңа жылдың және жаңа өмірдің басталғандығының белгісі.
Нұрын шашқан әз-Наурыз
20 Наурыз 2019
2019 жылдың 19 наурыз күні Мейіргерлік білім беру мектебі Ұлыстың Ұлы күні Наурыз мейрамына арналған мерекелік шара өткізді.
Наурыз мейрамы
20 Наурыз 2019
Орыс тілі кафедрасында көктем мерекесіне арналған «Наурыз мейрамы» атты концерт өткізілді. Шараға І курс студенттері қатысты.
Мейрам келді!
19 Наурыз 2019
Шығыс күнтізбесі бойынша Наурыз мейрамы - көктемгі күн мен түннің теңелу күнімен тұспа-тұс келетін жаңа жылдың басы.
Мәре сызығындағы чемпионат
19 Наурыз 2019
Университетте футболдан XVIII чемпионатының финалдық кезең ойындары басталды. Бірінші жартысының қорытындысы бойынша барлық командалар екі топқа бөлінді: Алғашқы төрт команда 1-ден 4-ке дейінгі орын үшін, ал қалған төртеуі 5-тен 8-ге дейін орындары үшін ойнайды.
«Рухани жаңғыру» бағдарламасы шеңберіндегі кездесу
19 Наурыз 2019
Орыс тілі кафедрасында «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Біздің еліміздің ұлы тұлғалары» атты дөңгелек үстел өткізілді.
Мерген қыздар сайысы
19 Наурыз 2019
Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті дене шынықтыру және спорт факультетінің базасында Қарағанды қаласының жоғары оқу орындары мен колледждерінің студент-қыздары арасында оқ ату бойынша және дартстан жарыстар өткізілді.
Бауырсақ Fiesta
19 Наурыз 2019
Сіздер, «Бауырсақ» сөзінің калай пайда болғанын және оның жасалу жолын білесіздер ме? Бауырсақ қазақтың «бауыр басу, бауырласу, бауыр» деген сөзінен шыққан және «бірігуге, туыстыққа, бауырластыққа ұмтылу» дегенді білдіреді.
Француз-қазақстандық серіктестік
18 Наурыз 2019
Қарағанды медицина университетінің базасында әйелдер денсаулығына халықаралық қатысу және жоғары медициналық білім беру саласында француз-қазақстандық серіктестікті құру мәселелері бойынша конференция өткізілді.
Көктемгі көңіл-күй түсі
18 Наурыз 2019
Көктемнің басталуы және жұмыста жаңа серпін, міне осылайша, мен қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының меңгерушісі Сәуле Рақымжанқызы Жақенова өзімнің Ташкент мемлекеттік стоматологиялық институтына академиялық ұтқырлық бойынша жұмыс сапарымды сипаттаймын.