Дөңгелек үстел «Дәрілік заттарды дамытудың заманауи тұжырымдамалары»
29 Наурыз 2019
26 наурызда химия және фармацевтикалық пәндер кафедрасында «Фармация» мамандығының 3,4,5 курс студенттері, кафедра оқытушылары және «Бионорика» фармацевтикалық компаниясының өкілінің қатысуымен «Дәрілік заттарды дамытудың заманауи тұжырымдамалары» атты дөңгелек үстел түрінде іс-шара өткізілді.
№4 жатақхана өткен «Наурыз» мерекелік концерті
29 Наурыз 2019
№4 жатақханада шет тілдер кафедрасымен «Наурыз» мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Интернационализацияны дамыту
29 Наурыз 2019
Қарағанды медицина университеті мен Кот-д'Азур университеті басшылығының арасында ынтымақтастық туралы меморандум жасалды.
Пуатье Университеті ғылыми тағылымдама
29 Наурыз 2019
Қарағанды медицина университетінің қызметкерлері информатика және биостатистика кафедрасының доценті Марина Сорокина және биологиялық химия кафедрасының доценті Евгения Колесникова Францияның Пуатье университетінің рецепторларды зерттеу және олардың ісік жасушаларында (2RCT зертханасы, EA 3842, CAPTuR) зертханасында Іргелі және Қолданбалы ғылымдар факультетінде айлық зертханалық тағылымадан өтті.
Ұрпақтар сабақтастығы
29 Наурыз 2019
"Мен Қарағанды мемлекеттік медицина академиясын бітіріп,"Болашақ" бағдарламасы бойынша білім алдым. Қазақстанда алған дипломымыз барлық жерде бағаланады. Ал оның құндылығына келетін болсақ,ол- сізге байланысты", - дейді Республикамызда белгілі нейрохирург, «100 жаңа есім» жобасының жеңімпаздарының бірі Бердиходжаев Мыңжылқы Сайлауұлы.
Туберкулёзге “ЖОҚ” деп айт!
29 Наурыз 2019
27 наурыз күні Қоғамдық Денсаулық және Фармация мектебінің СӨС секторының СӨӨБК белсенділері «Дүниежүзілік туберкулёзге қарсы күніне» арналған "Mycobacterium tuberculosis" атты интеллектуалдық ойынын өткізді.
Наурыз-көктем, махаббат және молшылық мерекесі
29 Наурыз 2019
Балалар жұқпалы аурулары циклінің тату оқутышылар ұжымы Наурыз мерекесіне арналған мерекелік концерт ұйымдастырды. Ұйымға циклда айналысатын топтар қатысты. Атап айтқанда 6034 интерн-педиатрлар тобы, 7091, 7092, 7112, 7113 ЖТДинтерн топтары, 4045, 4012, 4013, 4038,4039 ЖМ топтары.
Әріптесімізді кәсіби байқаудағы жеңісімен құттықтаймыз!
28 Наурыз 2019
Республикалық ғылыми-педагогикалық «Білім – Образование - Education» орталығының жыл сайынғы өткізілетін «ҚАЗАҚСТАН ПЕДАГОГЫ-2019» Республикалық педагогикалық байқауының қорытындысы бойынша патология кафедрасының доценті Сауле Амангельдиевна Мусабекова «Үздік мастер-класс» номинациясы бойынша жеңімпаз атанды.
Команда өзара іс - қимыл
28 Наурыз 2019
«Информатика және биостатистика» кафедрасының оқытушылары Е.П. Меньшова және А.С. Капашева академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Болашақ» Академиясында ЖМ болды. Сабақ «Фармация» және «Қаржы» мамандықтары бойынша 1 курс студенттері үшін «Information and communication technologies» пәні бойынша жүргізілді.
2019 жылдың Наурыз мейрамын Медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасы ерекше тойлады
27 Наурыз 2019
Медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасы Наурыз мерекесін тойлау кезінде әдеттегідей керемет дастархан жайды. Бірақ бұл жылы көктем мен жаңаруды тойлауда ерекше ноталар енгізілді.