№4 жатақхана өткен «Наурыз» мерекелік концерті

29 Наурыз 2019

№4 жатақханада шет тілдер кафедрасымен «Наурыз» мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.

Іс-шараға 1009 ЖМ және 1010 ЖМ тобының студенттері белсенді қатысты: Диана Қалықберді, Ерсұлтан Махамбет, Аружан  Жеңіс, Ақмарал  Сайдахмет, Гүлсезім Мұрат, Шадияр Мұхтарұлы, Арнат Әлмұрат, Махамбет Назымбеков,  Зылиха Сайдахмет, Аружан Амангелдиева, Әселім Арыстанбек, Еласыл Хабиден, Жанерке Орынбекова, Диана Дүйсенбай, Рахат Бердімұрат, Гулназ Жолдыбек, Раушан  Кемелхан, Абдырашид Омаров, Еркебұлан Уалиханұлы.

Наурыз мерекесі құттықтаулар мен әңгімелерден басталды. Концерттік бағдарламаға: Гүлназ Жолдыбектің «Наурыз» әні, «Наурыз» аспаптық домбыра квартеті, қазақтың халық биі «Қара жорға», Зылиха Сайдахметтің, Аружан Амангелдиеваның және Әсел Арыстанбектің орындауында «Шашу» биі, ұлттық салт-дәстүр «Тұсау кесер»көрінісі көрсетілді, В.А. Бурмистрова – шет тілдер кафедрасының меңгерушісі, Г.А. Шерипова- шет тілдер кафедрасының оқытушысы, А.С. Кельмаганбетова - шет тілдер кафедрасының аға-оқытушысы ойынға қатысты.

Кештің соңында қонақтар мен қатысушылар  «Наурыз көже» және басқа ұлттық тағамдардан дәм татты.