Зерттеу дағдыларын дамыту
08 Сәуір 2019
Төтенше медициналық қызметтер кафедрасында білім беру бағдарламасының бағытында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу дағдыларын дамыту және нығайту үшін жетекші кафедра меңгерушісі А.Р. Алпысова 7-107, 7-099, 7075 топтарында интерндер арасында ғылыми-бағдарланған оқыту бойынша сабақ өткізді.
Бірқатар күшті командалар
08 Сәуір 2019
1-4 сәуір аралығында Нұр-Сұлтан қаласында студенттер арасында шахматтан Динара Садуакасова кубогына Республикалық турнир өтті. Жарысқа Қазақстан Республикасының 29 жоғарғы оқу орнынан 124 шахматшы (50-ден астам команда) қатысты.
Enactus KMU - Санкт-Петербургте
05 Сәуір 2019
28 наурызда Санкт-Петербургтегі "Введенский" қонақ үйінде интернет маркетинг бойынша инновацияларға арналған жыл сайынғы «Digital Spring 2019» интерактивті конференция өтті. Бұл шараға Enactus KMU командасының мүшелері қатысты.
Батуми жаңа біліммен қарсы алды
05 Сәуір 2019
«Аллергология және иммунология, оның ішінде балалар» бағыты бойынша оқитын екінші жыл резиденттері А. С Барменова. және С. Т. Исина BAU (Батумдық халықаралық университет) Батуми қ., Грузияда академиялық ұтқырлық бағдарламасымен 2 аптадай болды.
Ойлау дағдысын қалыптастыру
04 Сәуір 2019
2019 жылдың 19 мен 30 наурызы аралығында академиялық ұтқырлық аясында жалпы ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.ғ.к. Әбдіқадырова Хамида Рахымқызы «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясына» АҚ барып қайтты.
«Наурыз мейрамы» - көктемнің жарқын мерекесі!
03 Сәуір 2019
Наурыз – табиғат оянып, өмір жаңарған кездегі көктем мерекесі. Наурыз - жаңа жыл басы, нұр мен мейірімділікті бейнелейтін, күн мен түн теңелетін, жер бетіндегі барлық халықтар арасындағы достық пен бірлік мерекесі.
Кардиологтар мен терапевтер форумы
02 Сәуір 2019
Қарағанды ​​медицина университетінің №1 ішкі аурулар кафедрасының ассистенті, магистрант Акерке Калимбетова Мәскеу қаласында Кардиологтар мен терапевтердің VIII халықаралық форумына қатысты, сондай –ақ Қазақстан Республикасының атынан жалғыз спикер болды.
Этнопедогикада патриоттық тәрбиенің ерекшелігі
02 Сәуір 2019
Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасы оқытушылары Кудеринова Манат Кенесовна, Дильдабекова Нурипа Тастемировна және «Жалпы медицина» мамандығынаң 3 курс студенті Барат Айғаным 2019 жылдың наурыз мейрамы қарсаңында «Этнопедогикада патриоттық тәрбиенің ерекшелігі» тақырыбында 2-3 курс , мамандығы «Жалпы медицина» және «Фармация» студенттері арасында тәрбие жұмыс бойынша іс шара өткізді.
Медицинадағы жастар кәсіпкерлігі
01 Сәуір 2019
2019 жылдың 28 наурызы күні ҚМУ Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының оқытушылары Л.К. Магзумова мен А.А. Ахатованың жетекшілігімен және студенттеріміздің бастамасымен «Кәсіпкерлік негіздері» және «Экономикалық және құқықтық білім негіздері» пәндері бойынша «Қазақстан Республикасындағы кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.
Жақсылыққа ұмтылу - табысқа жетудің кепілі.
01 Сәуір 2019
Үстіміздегі жылдың қаңтар айында «Стоматология» мамандығы бойынша 3, 4 курстың арасында ақылы негізінде қазақ тілінде оқитын, мемлекеттік білім беру гранты бойынша бос орынға ауысу үшін конкурс өткізілді.