Академиялық ұтқырлық Бір дәрігерге – бір науқас
11 Сәуір 2019
Біз, «анестезиология және реаниматология(және де оның ішінде балалар)» мамандығының резиденттері, 2019 жылдың 17 ақпаны мен 4 наурызы аралығында Милан(Италия) университетінің қарамағындағы Сан-Паоло ауруханасында академиялық ұтқырлық аясында білім алдық.
Студенттік лига
11 Сәуір 2019
Волейбол бойынша студенттік лиганың жарыстары аяқталды. Қарағанды университеттері қыздары арасында 5 команда, ұлдар арасында 8 командамен медальдар жиынтығы ойнатылды.
Жас зерттеушілерге арналған форум
10 Сәуір 2019
Ағылдағы жылдың 1 сәуірінде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ базасында ҚР Орталық Қазақстан бөлімінің «Шағын ғылым Академиясының» XXXXІХ Конференциясы өтті.
Вильнюс университетімен мейірбике ісі саласындағы ынтымақтастық
10 Сәуір 2019
Академиялық ұтқырлық бағдарламасының аясында Вильнюс университетінің денсаулық ғылымдары институтының директоры Наталья Фаткулина Қарағанды медицина университетіне келді.
Мектеп оқушыларын реанимация жасауға үйретті
10 Сәуір 2019
2019 жылдың 5 сәуірінде ҚМУ Практикалық дағдылар орталығының жаттықтырушылары 5 курс студенттерімен бірге КММ «Саран қаласы әкімдігінің №1 жалпы білім беру мектебінің» оқушыларына жүрек-өкпелік реанимация бойынша тренинг өткізді.
Таза табиғат – мықты денсаулық
10 Сәуір 2019
7 сәуірде Халықаралық денсаулық күніне орай Қарағанды медицина университетінің студенттері Орталық мәдениет және демалыс саябағының алаңына бір ғана мақсатпен жиналды, ол – өз қалаларын таза ұстау.
«Абай-Верн» стипендиялық бағдарламасының тұсаукесері
10 Сәуір 2019
Қарағанды медициналық университетінде «Француз альянсы» директоры Екатерина Фирсовамен кездесу өтті. Сапардың басты мақсаты студенттерді Абай-Верн стипендиялық бағдарламасының шарттары туралы таныстыру болды.
Стоматологиядағы жаңа бағыттар
10 Сәуір 2019
Біз, 11 адамнан тұратын Қарағанды медицина университетінің студенттері, 10-21 наурыз аралығында Еуропа елдерінде "Стоматологиядағы заманауи технологиялар" білім беру бағдарламасы бойынша оқудан өттік.
Химия – ұлы күш!
09 Сәуір 2019
3 сәуір күні «Қоғамдық денсаулық және фармация» мектебінде «Жас Химик – 2019» викториналық сайысы өтті.
Денсаулық чемпионаты
08 Сәуір 2019
Осы жылдың ақпан-сәуір айларында Қарағанды медицина университетінің спорт кешенінде Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған футболдан XVIII біріншілік ойындары өтті.