Сауаттылықты қолдау
17 Сәуір 2019
Жалпы диктант – барлық қатысқысы келетін адамдарға арналған ерікті диктант түріндегі жыл сайынғы білім беру акциясы.
Мейіргер ісі үшін жаңа құзыреттіліктер
17 Сәуір 2019
Жобаларды дамыту
16 Сәуір 2019
11 сәуірде Қарағанды медицина университетінде ERG Group, AlmaU және Тель-Авив университетінің «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» атты бірлескен бағдарламасын іске асыру аясында «Project Day» жобасын құру бойынша чемпионат өтті.
Болашақ медицина қызметкеріне бизнес-кейс
16 Сәуір 2019
Қазақстанда Mars кәмпиттерінің сатылымын 2021 жылға дейін 30% -ға қалай арттыру керек? Бұл - «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасының аясында жүзеге асырылған «Кемел Кәсіпкер» бизнес-кейстерін шешу бойынша өткен чемпионтында Қарағанды медицина университетінің студенті қойған басты сұрағы болды.
Зияткерлерге арналған турнир
16 Сәуір 2019
13-14 сәуірде Жастар жылы және «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында біздің университетімізде «Болашақ жастары» «KMU CUP II» республикалық пікірсайыс турнирі өтті.
Жаңа буынның гастроэнтерологтары
16 Сәуір 2019
Біз академиялық ұтқырлық аясында «Гастроэнтерология, оның ішінде балалар арналған» мамандығының студенттері Кайсина Әлия және Самойлова Надежда 2 апта бойы Коян қаласы (Корея Республикасы) «Илсан» Ұлттық медициналық сақтандыру клиникасында білім алды.
Инфекцияны диагностикалау және емдеу мәселері талқыланды
15 Сәуір 2019
2019 жылдың 5-ші сәуірінде Қарағанды ​​облысының Денсаулық сақтау басқармасының базасында «Жұқпалы аурулар» пәні бойынша эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасының оқытушылары«Клиникалық тәжірибеде АҚИ-дың, менингококкты инфекцияның диагностикасы мен емдеу мәселелері»тақырыбында семинар өткізді.
Нольвен Жоссонан француз тілі
12 Сәуір 2019
8 сәуірде Қарағанды Медицина университетіне Пуатье университетінің француз тілінен тағылымгер Нольвен Жоссо келді. Сапардың негізгі мақсаты студенттер мен университет қызметкерлеріне арналған француз тілі курстарын өткізу. Тағылымдаманың сапары ҚМУ-нің Пуатье университетімен стратегиялық әріптестік бағдарламасы аясында ұйымдастырылады.
Мейіргер ісі саласындағы зерттеулер мен жобалар
12 Сәуір 2019
2019 жылдың 1 сәуірі мен 5 сәуірі аралығында ProInCa жобасының аясында Назарбаев Университетінің медицина мектебінде «Сапалы зерттеулер және мейіргер ісі саласындағы жобаларды дамыту» тақырыбында мастер-класс өткізілді. Семинарды Қарағанды медицина университеті (Қазақстан) және JAMK қолданбалы ғылымдар университеті (Финляндия) ұйымдастырды.
Қайырымдылық турнирі
11 Сәуір 2019
«Жастар» стадионында «Харекет» қайырымдылық қорымен өткізілген волейболдан қайырымдылық турнирі өтті. Біздің университеттің командасы барлық қарсыластарын жеңіп, сенімді жеңіске жетті. Жиналған қаражат аз қамтылған және көп балалы отбасыларға көмек көрсетуге жұмсалады.