Нольвен Жоссонан француз тілі

12 Сәуір 2019

8 сәуірде Қарағанды Медицина университетіне Пуатье университетінің француз тілінен тағылымгер Нольвен Жоссо келді. Сапардың негізгі мақсаты студенттер мен университет қызметкерлеріне арналған француз тілі курстарын өткізу. Тағылымдаманың сапары ҚМУ-нің Пуатье университетімен стратегиялық әріптестік бағдарламасы аясында ұйымдастырылады.

Нольвен Жоссо 9 сәуір мен 3 мамыр аралығында аптасына 3 рет екі топқа арнап сабақ өткізеді: А1 деңгейі (бастаушы) және B1 деңгейі (жалғасуда). Француздарды зерттеу бағдарламасы ауызекі тілдің дамуы, фильмдерді көру, француз әндерін тыңдау және талдау, ойындарға қатысуды қамтиды.

«Мен Қазақстанда алғаш рет болдым. Шетелдіктерге арналған француз тілінің оқытушысы ретінде, сіздің ЖОО – да көптеген студенттер мен қызметкерлер оқуға қызығушылық танытқанына өте қуаныштымын. Менің білуімше, Қарағанды ​​медицина университеті Пуатье университетімен ұзақ уақыт жұмыс істеп келеді, университеттерге көп жақты сапарлар ұйымдастырылды. Менің ойымша, француз тілін еркін меңгерудің арқасында ынтымақтастық аясындағы ұтқырлық бағдарламаларын және тәжірибелерді ұйымдастыруға үлкен көмек көрсетіледі », - дейді Нольвен.