Жоғары оқу орындары арасындағы студенттік ғылыми-практикалық конференция
30 Сәуір 2019
Қарағанды медицина университетінде «Рухани жаңғыру» қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасы аясында «Lingua latina: зерттеудің лингвистикалық және әдебиеттану аспектілері» атты студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Қазақстандағы экономиканы дамытуға арналған венчурлық бизнестің мүмкін болатын бағыттары
29 Сәуір 2019
2019 жылдың 23 сәуірінде Қазақстан тарихы және қоғамдық-саяси пәндер кафедрасы Алматыдағы «Тұран» университетімен «Экономикалық дамудағы кәсіпкерліктің кәсіпкерлік әсері: қауіп-қатерлер мен оларды жеңу жолдары» атты республикалық студенттік ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференциясын өткізді.
Лунд университетінде өткен магистранттар тағылымдамасы
29 Сәуір 2019
2019 жылдың 10 сәуірі мен 20 сәуірі аралығында «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының бірінші курс магистранттары» Ж.М. Қуаныш, Т.А. Найдёнова, Н.А. Мырзағұлов, К.К. Элиманов, А.Ж. Ескендір, А.К. Рақымжан, М.Н. Зетбек Лунд университетінде (Швеция Корольдігі) тағылымдамадан өтті.
Омбы студенттеріне арналған дәріс.
29 Сәуір 2019
КеАҚ "Қарағанды медицина университеті" қызметкерлерінің маңызды бағыттарының бірі академиялық ұтқырлық болып табылады. Академиялық ұтқырлық сыртқы және ішкі интеграциялық байланыстарды орнатуға, білім беру сапасын жақсартуға, білім алушылар мен профессорлық-оқытушылық құрамның ғылыми-зерттеу жұмысының тиімділігін арттыруға, олардың кәсіби, мәдени және білім беру деңгейлерінің өсуіне ықпал етеді.
Дөңгелек үстелдегі талқылау
25 Сәуір 2019
Шет тілдер кафедрасының ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру - болашаққа жол» бағдарламасы шеңберінде «Білім алушылардың тілдік дайындықтарындағы «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру: тәжірибе, проблемалар және перспективалар» атты өңірлік ғылыми-әдістемелік семинар өткізді.
Тәжірибе алмасу алаңы
25 Сәуір 2019
Лейден университетінде (Нидерланды) студенттер мен жас ғалымдарға арналған халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізілді. Бұл әлемнің әр түрлі елдерінен мыңнан астам қатысушыларды жинаған ірі форумдардың бірі болды. Қонақтар өздерінің медициналық зерттеулерінің нәтижелерімен белсенді түрде бөлісті.
Күрделі комплаенс
24 Сәуір 2019
Қазіргі уақытта бүкіл әлемде науқастардың емделуге деген бейімділігінің төмен деңгейі өзекті мәселе болып табылады. Науқастардың көпшілігі дәрігердің емделу нұсқаулықтарына, өмір сүру түріне, ауруды алдын алу жөніндегі талаптарын орындамайтынын бәріміз білеміз. Заманауи медициналық тәжірибеде «Комлаенс» термині жиі қолдана басталды.
Тәжірибе алмасу аясында
23 Сәуір 2019
Коршуков Илья Васильевич Н.Н. Бурденко атындағы Воронеж мемлекеттік медицина университетіне 04/02/2013 - 13/13/2019 аралығында «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы бойынша жіберілді.
Жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!
18 Сәуір 2019
М. В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандағы филиалында өткен ғылыми студенттердің, магистранттардың және жас ғалымдардың XV Халықаралық конференциясында I дәрежелі диплом алғаны үшін Райымбек Ұлдайды құттықтаймыз.
Табысты марафон!
18 Сәуір 2019
14 сәуірде Атырау қаласында жыл сайынғы «Атырау марафоны 2019» өтті. Оған біздің университеттің 5025 тобының студенті Нұрбайқызы Жанерке қатысып, 21 км қашықтықта 1 орынға ие болды. Жаттықтырушы Ахметов Жандос Айкинович. Жанеркені жеңісімен құттықтаймыз және алдағы жарыстарда сәттілік тілейміз!