«Анатомия білімпаздары» квест-ойыны
06 Мамыр 2019
30 сәуірде Морфология және физиология кафедрасының анатомия бөлімінің студенттік ғылыми үйірмесінің жұмысы аясында «Жалпы медицина» мамандығының бірінші курс студенттері арасында «Анатомия білімпаздары» атты анатомия пәні бойынша зияткерлік квест-ойын өткізілді.
Халықаралық олимпиада
04 Мамыр 2019
2019 жылдың 25-27 сәуір аралығында ҚМУ студенттері Мәскеу қаласында өткен Халықаралық олимпиадаға және конференцияға қатысты. РУДН медициналық институтынның базасында «#SCIENCE4HEALTH2019 Х Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы» өтті.
Терапияға арналған телеконференция
04 Мамыр 2019
2019 жылдың 30 сәуірінде Башқұрт мемлекеттік медицина университетімен Халықаралық «Студенттік ғылыми-зерттеу және білім берудің заманауи мәселелері 2019» телекөпірі өтті.
Малайзиядағы ғылыми тәжіребе
04 Мамыр 2019
2019 жылдың 08 мен12-ші сәуір аралығында магистратураның білім беру бағдарламасы шеңберінде, Малайзия елінің, Куала-Лумпур қаласындағы «International Medical University» оқу мекемесінде «Медицина» мамандығының 1-ші оқу жылының алты магистранты тәжірибеден өтті.
Шетел тілдері бойынша Халықаралық студенттік олимпиада
03 Мамыр 2019
ЖМ 4-020а тобының студенті Чахар Шивам Халықаралық шет тілдерінен студенттік олимпиадасында «Орыс тілі шет тілі ретінде»номинациясы бойынша үшінші орынға ие болды. Олимпиада жыл сайын Ресей және Орталық Азия елдерінің ЖОО базасында өткізіледі. Биыл олимпиаданы Е. А. Бөкетов атындағы ҚарМУ қабылдады. Оған Қазақстан, Ресей, Қырғызстан, Өзбекстан және Қытайдың 34 жоғары оқу орындарының командалары қатысты.
Сән, талант және сұлулық байқауы
02 Мамыр 2019
28 сәуірде К.С. Станиславский атындағы орыс драма театрында жыл сайынғы «Қарағанды медицина университетінің аруы мен мырзасы - 2019» сән, талант және сұлулық байқауы өтті.
Волейбол турнирі
02 Мамыр 2019
Біздің университеттің спорт базасында Қазақстан Халықтарының Бірлігі күніне арналған Қарағанды жоғары оқу орындарының оқытушылары арасында волейболдан жарыс өтті.
Ақтөбедегі «April`s Science Week»
30 Сәуір 2019
№3 ішкі аурулар кафедрасының өкілдері М.Оспанов атындағы БҚМУ-да сәуір айының 22-26 күндері өткен «April`s Science Week» ғылым апталығына қатысты. Ассистент Д.Е.Төлегенова «Медициналық білім берудің тұжырымдамасы: жаңа тәсілдер мен қазіргі зерттеулер» бөлімінде «Бірыңғай тізбектің тиімділігі» есебін ұсынды.
«Боткин оқулары» конгресі
30 Сәуір 2019
23 сәуір мен 24 сәуір аралығында №1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Д.Ж. Тайжанова және 2 жыл магистранты, ассистент А.Калимбетова Петербургтегі (Ресей) «Боткина оқулары» халықаралық қатысуымен Бүкілресейлік терапевтік конгрессте постерлік баяндамамен қатысты.
Кәсіби қазақ тілінде сөйлейміз
30 Сәуір 2019
2019 жылдың 17-27 сәуір аралығында Қарағанды медицина университеті, қазақ тілі кафедрасының қауымдастырылған профессоры, ф.ғ.к., Аширбекова Анар Бокеновна академиялық ұтқырлық аясында «Болашақ» ​​академиясының «Фармация», «Педагогика және психология» мамандықтары бойынша үшінші курс студенттеріне сабақ жүргізді.