Кардиологтарға арналған «Своя игра»
14 Мамыр 2019
Ұлы Отан Соғысындағы Совет Одағының фашистік Германиядан Жеңіс күні тек қана Қазақстан үшін ғана емес, барлық ТМД елдері үшін ең құрметті мейрамдардың бірі болып қала береді. 1992 жылдан бастап Қазақстанда 7 мамыр күні Отан Қорғаушылар күні мемлекеттік мейрам болып есептеледі.
ТашПМИ жұқпалы аурулар кафедрасында білім беру тәжірибесі.
14 Мамыр 2019
Академиялық ұтқырлық бойынша бағдарламаны орындау шеңберінде Қарағанды медицина университетінің эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасының ассоциирленген профессоры Наталья Александровна Тимченко Ташкент педиатриялық медициналық институтына барды.
Ағылшын тілі - гранттар бойынша
14 Мамыр 2019
Қарағанды медицина университеті Ш. Есенов атындағы ғылыми-білім беру қорыныңекі жылдық ағылшын тілін оқып-үйрену конкурсының жеңімпазы атанды.
Жалпы тәжірибелік дәрігерде акушерлік және гинекология
14 Мамыр 2019
15.04. - 26.04.2019 жыл аралығында«Қарағанды медицина Университеті» КЕАҚ акушерлік, гинекология және перинатология кафедрасының ассистент - профессорыЖанабаева Сымбат Өмірзаққызы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Шымкент қаласындағы Оңтүстік Қазақстан Медициналық Академиясының(ОҚМА АҚ) акушерлік және гинекология кафедрасында болды.
Жеңіс күніне арналған концерт
13 Мамыр 2019
8 мамыр күні Қарағанды медицина университетінің акт залында Ұлы Жеңістің 74 жылдығына арналған концерт өтті.Концертті жастармен жұмыс жасау бөлімі университеттің шығармашылық үйірмелерімен бірлесіп дайындады.
ҰОС ардагерлерінің үйіне бару
08 Мамыр 2019
2019 ж. 8 мамыр Жеңіс Күнін тойлауының қарсаңында практикалық дағдылар орталығының жаттықтырушылары жалпы медицина студенттерімен бірге Ұлы Отан соғысының ардагерлері - 1936 ж.т. Тиышбек Муксим, 1927 ж.т.Пастухова Татьянаның үйлеріне барды.
Жеңіл атлетикалық кросс
08 Мамыр 2019
4 мамыр күні Достық Үйінің алаңында орта мектептер, колледждер, жоғары оқу орындары, жұмыс ұжымдары болып табылатын жеңіл атлеттердің көп саны жиналды. "Индустриальная Караганда" газетінің жүлдесі үшін дәстүрлі жеңіл атлетикалық эстафетаны өткізу себеп болды.
Шеберлікті қажымай үйрету
08 Мамыр 2019
10–шы мамыр Қарағанды Медициналық университетінің патология кафедрасының профессоры МайдаМасхаповна Тұсіпбекованың – 70 жылдық мерей тойы!
Күн тәртібінде – дәрігер тәжірибесіндегі инфекциялық аурулар
06 Мамыр 2019
19 сәуірде ҚМУ Ғылыми кеңестің мәжіліс залында клиникалық жұмыс және ғылыми-практика жетекшісінің проректоры, м.ғ.д., профессор Б. Н. Кошерова және РЖА академигі, м.ғ.д., профессоры Р. Х. Бегайдарованың басшылығымен "Дәрігер тәжірибесіндегі инфекциялық аурулар" атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.Бұл конференция республикамыздың аумағында кеңінен таралған инфекцияларға арналды.
Жаңартулар - оқу үрдісінде
06 Мамыр 2019
03.05.2019ж. Қарағанды медицина университетінде оқу үдерісіне PBL, TBL, D-PBL әдістерін енгізу: ағымдағы жағдайы, әрі қарай дамытудағы проблемалары мен болашағы» атты дөңгелек үстел өтті. Осы іс-шараға тьюторлар, бас оқытушылар, кафедра меңгерушілері, мұғалімдер, оқу жұмысы бөлімінің директоры А.Б. Ташетова