Пациент маршруты бойынша
20 Мамыр 2019
16 мамыр күні ҚР Парламенті Мәжілісінің әлеуметтік-мәдени даму Комитетінің өкілдері Қарағандыда сапармен болып қайтты. Әлеуметтік-маңызды ауруларды басқару тиімділігі бойынша көшпелі отырыстан кейін депутаттар ҚОДСБ басшысы Ержан Нұрлыбаевпен бірге бірқатар медициналық ұйымдарды, соның ішінде Қарағанды медицина университетінің клиникасын аралады.
Елордалық тәжірибе қажет болады
17 Мамыр 2019
2019 жылдың 22 сәуірінен 3 мамырына дейін 2 оқу жылындағы резидент-пульмонологтар Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Нұр-Сұлтан қаласында болды. Клиникалық жұмыс №2 көпсалалы қалалық ауруханада пульмонология бөлімі меңгерушісінің басшылығымен болды.
Рязан кафедрасының негізінде сабақтар
17 Мамыр 2019
Академик И.П.Павлов атындағы Рязан мемлекеттік медицина университеті - Ресейдегі көне сонымен бірге қарқынды дамып келе жатқан жоғары оқу орны. Қуатты педагогикалық ұжым, инновациялық оқыту және медициналық технологияларды енгізу университетке RoundUniversityRankings әлемдік рейтингіне кіруге мүмкіндік берді. Университетте Еуропаның, ТМД, Африка және Азияның 50-ден астам елінің студенттері білім алуда.
Академиялық ұтқырлық
16 Мамыр 2019
Академиялық ұтқырлық шеңберінде орыс тілі кафедрасының қауымдастырылған профессоры, филология ғылымдарының кандидаты Ольга Федоровна Кучеренко «Болашақ» академиясында сабақ өткізді.
Жеңіс күні біздің жүрегімізде
16 Мамыр 2019
Кеңес халқының фашистік Германияны жеңген Ұлы жеңіс күні қарсаңында және Қазақстан Республикасы Қарулы күштері құрылуы күнін кезекті мерекелеуге байланысты әскери кафедра қызметкерлері төмендегідей әскери-патриоттық сипаттағы шараларды ұйымдастырып, өткізді:
Зерттеу дағдыларын қалыптастырамыз
16 Мамыр 2019
Қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасында "Жалпы медицина" мамандығының 3 курс студенттері арасында "Пациент және қоғам" модулі бойынша білім беру үдерісінде ғылыми-бағытталған оқытуды қолдану аясында постерлерді қорғау өтті.
Студенттердің сәтті бастамасы
15 Мамыр 2019
2019 жылдың 25-27 сәуірінде Қарағанды Медицина университетінде өткен «HEALTH. SCIENCE. TECHNOLOGY» Халықаралық студенттер ғылыми конференциясында «Жалпы медицина» мамандығының 2 курс студенттері Поздняков Павел және Боранбаев Адай «Алкогольдік емес сусындардың студенттер несебінің құрамына әсері»
Көктемгі жеңіл атлетикалық кросс.
15 Мамыр 2019
2019 жылғы 10 мамырда жалпы білім беретін студенттер, колледж студенттері, университеттер, өндірістік топтар, ұйымдар мен Қарағанды ардагерлері арасында дәстүрлі жеңіл атлетика бойынша кросс өтті.
Клиникалық тәжірибе алдық
14 Мамыр 2019
22 сәуір мен 3 мамыр аралығында академиялық ұтқырлық шеңберінде №3 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д. профессор Ибраева Ләззат Катаевнадан және клиникалық тәлімгер, жоғары санатты дәрігер Нығметова Айнаш Аманжолқызынан білім алдық.
Ең үздік болуға лайық
14 Мамыр 2019
Мамыр айының 09 – 11 күндер аралығында Қарағанды медицина университетінде жыл сайынғы «Мамандық бойынша ҚМУ ең үздік түлегі» атағын беру конкурсы өтті. Байқауға мамандық бойынша ең үздік атағына лайықты екенін дәлелдеуге дайын 20 интерн – дәрігер қатысты.