Академиялық ұтқырлық

16 Мамыр 2019

Академиялық ұтқырлық шеңберінде орыс тілі кафедрасының қауымдастырылған профессоры, филология ғылымдарының кандидаты Ольга Федоровна Кучеренко «Болашақ» академиясында сабақ өткізді.

«Болашақ» академиясының студенттерімен кәсіби құзыреттілік деңгейін арттыруға бағытталған практикалық сабақтар өткізілді. Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру барысында оқытудың проблемалық-бағытталған және командалық-бағытталған әдістері қолданылды. Тілдік және стилистикалық дайындық сабағынан басқа мәдениетаралық коммуникация бойынша семинар өткізілді.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша жұмыс нәтижесі ретінде тілдік пәндерді оқыту технологиясын жетілдіруге ықпал ететін тілдерді оқытудың жаңа әдістерін пайдаланудағы тәжірибе алмасу болды.