Көктемгі жеңіл атлетикалық кросс.

15 Мамыр 2019

2019 жылғы 10 мамырда жалпы білім беретін студенттер, колледж студенттері, университеттер, өндірістік топтар, ұйымдар мен Қарағанды ардагерлері арасында дәстүрлі жеңіл атлетика бойынша кросс өтті.

Байқаудың мақсаты мен міндеттері: - салауатты өмір салтын насихаттау; - жеңіл атлетиканы дамыту; - қаланың тұрғындарын тұрақты жұмыс істеуге тарту.

Спортшылар - біздің университетіміздің спортшылары Ахметов Жандос Айқынұлы жаттықтырушысы.

Байқау қорытындысы бойынша әйелдер құрамасы 3 орынды иеленді. Балалар да жақсы нәтиже көрсетті.

Біздің университетіміз үшін: Рахимберлина Салтанат, Ребрина Оксана, Семашко Евгений, Ахметова Шолпан. Жас жігіттер арасында: Ирисматов Данилбек, Никулин Юрий, Нұржанов Мұрат, Овцынов Павел, Аманбаев Бекзат.

Физикалық денсаулық орталығы