Испаниядағы ғылыми тағылымдама
27 Мамыр 2019
Душанбе қаласынан жылы қабылдаулар
24 Мамыр 2019
2019 жылдың 7 мамыры мен 17 мамыры аралығында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ биология кафедрасы оқытушыларының ұжымы Абуали Ибн Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінің халықаралық бөлімінің медициналық биология кафедрасына генетика негіздері кафедрасына келуге шақыруды үлкен ризашылықпен қабылдады.
Әлемдік деңгейдегі университетті құру
24 Мамыр 2019
2019 жылдың 14-16 мамыры аралығында «WELCOME: Жаңа халықаралық университеттер қауымдастықтарын қарсы алу» жобасы аясында Бейханг университетінде (Қытай, Пекин) «Әлемдік деңгейдегі университет құрудағы интернационалдандыру стратегиясының рөлі» атты халықаралық конференциясы өтті.
Мен сарбаздарға барар едім, олар маған үйретсін ...
23 Мамыр 2019
2012 жылы университетте жедел жастар жасағы -ерікті студенттік жасақтар (ЕСЖ) өз жұмысын бастады.
Олимпиаданың кезекті жетістігі
23 Мамыр 2019
14-17 мамыр аралығында Алматы қаласының С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медицина Университетінде хирургия мен морфологиядан бірінші халықаралық «CAOSalmaty» - 2019 студенттік олимпиада өткізілді. Қарағанды медицина университетінің атынан Курваналиев Нагы, Ивачёв Павел, Абдумуталов Нурдаулет, Салыков Еркебулан, Аркинжанов Камалдин, Жуманбаев Санжар, Уразбаев Нурлан, Сахбаев Баглан, Шестаков Дмитрий, Конысбеков Кайырбек деген студенттер қатысты.
Shakhmardan Yessenov Foundation ағылшын тіліндегі гранттары
23 Мамыр 2019
Қарағанды медицина университетінің екі жылдық ағылшын тілінің бағдарламасына қатысушыларды көшбасшылық тарапынан жеңіп алғанына байланысты Shakhmardan Yessenov Foundation басшылығы мен ҚМУ арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.
Вильнюсте erasmus + қызметкерлерінің халықаралық апталығы
23 Мамыр 2019
Вильнюс университеті 2019 жылы 13-17 мамырда Халықаралық қызметкерлер апталығын ұйымдастырды.
Аллергиялық аурулар жөнінде аспектісі
21 Мамыр 2019
2019 жылдың 15 мамырында «Divera» облыстық аллергологиялық орталықта клиникалық иммунология, аллергология және микробиология кафедрасымен «Дәрілік гиперсезімталдылықты және басқа да аллергологиялық ауруларды заманауи түрде емдеу мен алдын-алу» атты дөңгелек стол құрылды.
Абуали ибн Сино атындағы Тәжік медициналық университетіндегі академиялық мобильділік .
20 Мамыр 2019
2019 жылдың 22 сәуірінен 30-шы сәуірі аралығында академиялық мобильділік бойынша, «ҚМУ» патология кафедрасының профессоры м.ғ.д. М.М. Тусупбекова Абуали ибн Сино атындағы ТММУ патологиялық анатомия кафедрасында 3 курс студенттері үшін төмендегі тақырыптар бойынша дәріс оқыды. Жұқпалы аурулар бойынша жалпы мағлұмат. ОЖЖ жұқпалы аурулары.
Қарағандыдағы жартылай марафон
20 Мамыр 2019
Өткен жексенбіде Қарағандыда үшінші рет ең ауқымды спорттық шара – "Арманға жол" жартылай марафоны өтті.