Shakhmardan Yessenov Foundation ағылшын тіліндегі гранттары

23 Мамыр 2019

Қарағанды медицина университетінің екі жылдық ағылшын тілінің бағдарламасына қатысушыларды көшбасшылық тарапынан жеңіп алғанына байланысты Shakhmardan Yessenov Foundation басшылығы мен ҚМУ арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.

Бұл құжат 2019-2021 жылдары ҚМУ-да ағылшын тілі бағдарламасын жүзеге асыру және ынтымақтастықты жүзеге асырудың бастапқы нүктесі болып табылады.

Меморандумға қол қойылған күні Қордың өкілдері университет қызметкерлерімен ақпараттық сессия өткізді, оның барысында ҚМУ әкімшілігі мен декандары Қордың қызметі туралы және ағылшын тілінің бағдарламасын жүзеге асыру туралы толық ақпарат алды.

2019 жылдың қыркүйек айынан бастап, бағдарламаға қатысушыларды белсенді түрде дайындау және іріктеу басталады. Екі жыл ішінде оқытушылар 160 адамды оқытпақ: 90 студент, 45 мұғалім, 25 магистрант және ҚМУ докторанты.

2019 жылдың қыркүйегінде іріктеудің басталуы туралы толық ақпарат студенттер мен оқытушыларға деканаттар, кафедра меңгерушілері, әлеуметтік желілер арқылы таратылады.