Шуақты Ташкенттен сәлем
03 Маусым 2019
2019 жылдың 13 мамыры мен 25 мамыры аралығында академиялық ұтқырлық аясында мен, Бибекова Жазира Бектурсыновна, Ташкент педиатрия медицина университетінің психиатрия, наркология, балалар психиатриясы, медициналық психология мен психиатрия кафедрасының 5-курс студенттеріне жалпы мен жеке психопатология бойынша дәрістерді оқып, тәжірибелік сабақтарды өткіздім. Кафедраның оқу, оқу-тәрбиелік, оқу-әдістемелік, ғылыми-зерттеу сияқты жұмыс түрлерін ұйымдастырылуымен таныстым.
"Қоғамдық денсаулық сақтау" тақырыбында Workshop»
30 Мамыр 2019
2019 жылдың 29 мамырында "ҚМУ" КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіби денсаулық Институтының директоры PhD доктор Тусупова Камшат Маратовнамен кездесу өтті.
Медициналық білім беру ұйымдары мейіргерлерді оқытуда озық тәжірибелерімен алмасу
30 Мамыр 2019
Нұр-Сұлтан қаласында 21-23 мамыр аралығында Нұр-Сұлтан әкімшілігінің Жоғары медициналық колледжінің базасында «Қазақстандағы мейіргер ісін жаңғырту - мейіргер ісі жөніндегі бағдарламаларды стратегиялық дамыту - 2 бөлім» тақырыбында семинар өтті.
Самарканд – Шығыс маржаны
30 Мамыр 2019
2019 жылдың 13 мамыры мен 24 мамыры аралығында эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасының профессоры Ф.М. Шайзадина "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ және Самарқанд мемлекеттік медицина институты (СММИ)
Сот және патологиялық халықаралық конференция
30 Мамыр 2019
2019 жылы 23-24 мамырда Барселонада (Испания) ICFAP 2019: сот және патологиялық осып ашуы бойынша халықаралық конференция өтті, ол жетекші академиялық ғалымдарды, зерттеушілер мен ғалымдарды бірге жинауға бағытталған,сот және патологиялық осып ашудың барлық аспектілері бойынша өздерінің тәжірибелерімен және зерттеулердің нәтижелерімен алмасып және бөлісу үшін құралған.
Душанбеде тәжірибе алмасу
30 Мамыр 2019
"Қарағанды медицина университеті" КеАҚ эпидемиология және жұқпалы аурулар кафедрасының оқытушылары Абуали Ибн Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінің Халықаралық бөлімінің шақыруынүлкен алғыспен қабылдап, 13.05. - 26.05 дейін. 2019ж. уақыт аралығында тәжірибе алмастым.
Вирджиниядан жаңа тәжірибе
29 Мамыр 2019
Футбол маусымы аяқталды
29 Мамыр 2019
Ауа райының жылы күндері қала тұрғындары мен қонақтарын қуантуда. Шуақты күндер футбол ойыны үшін өте қолайлы.
Жаңа технологияларды қолдану сабақтары
28 Мамыр 2019
Жедел медициналық көмек кафедрасының қауымдасқан профессоры Оразбаева Баxыткуль Сериковна2019 жылғы 26 сәуір мен 4 мамыр аралығындағы академиялық мобильділік бойынша Х.А.Яасауи атындағы Халыаралық қазақ-түрік университетінде жұмыс істеді.
Мейіргер ісінің инновациялық әлеуеті туралы
28 Мамыр 2019
23-24 мамырда Назарбаев Университетінің медицина мектебінде «ProInCa - Денсаулық сақтау саласындағы реформа аясында мейіргер ісі саласындағы жоғары білімнің инновациялық әлеуетін дамыту» жобасының шеңберінде «Институционалдық ынтымақтастықты нығайту арқылы Қазақстандағы мейіргер ісін дамыту» тақырыбында халықаралық конференция өтті.