Сот және патологиялық халықаралық конференция

30 Мамыр 2019

2019 жылы 23-24 мамырда Барселонада (Испания) ICFAP 2019: сот және патологиялық осып ашуы бойынша халықаралық конференция өтті, ол жетекші академиялық ғалымдарды, зерттеушілер мен ғалымдарды бірге жинауға бағытталған,сот және патологиялық осып ашудың барлық аспектілері бойынша өздерінің тәжірибелерімен және зерттеулердің нәтижелерімен алмасып және бөлісу үшін құралған.

Аталған конференция соңғы инновацияны, үрдістер мен мәселелерді, сондай-ақ сот және патологиялық осып ашу саласында қабылданған тәжірбиелік мәселелер мен шешімдерді ұсыну және талқылау үшін зерттеушілер, тәжирбелі мамандар мен оқытушылар үшін жетекші пәнаралық платформаны ұсынды. Осы конференцияда Қарағанды медицина университетінің патология кафедрасының доценті Мұсабекова Сәуле Амангельдіқызы "Адам тістерін идентификациялау кезіндегі сот-медициналық сараптаманың мүмкіндіктері" атты ауызша баяндамамен таныстырды, конференцияның бағдарламалық комитеті "Үздік презентация"  сыйлығымен марапатталды.