Неврология жаңалықтары
10 Маусым 2019
Алматы қаласында 2019 жылдың 24-25 мамыр күндері С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҒМУ жүйке аурулары кафедрасының 85 жылдығына арналған «Клиникалық, эксперименттік неврологияның, нейрофизиологияның өзекті мәселелері» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
Жазғы тіл мектебінің аяқталуы
10 Маусым 2019
Үш тілде білім беруді дамытудың 2015-2020 жылдарға арналған Жол картасын жүзеге асыру мақсатында 27.05.19 - 07.06.19 аралығында шет тілдер кафедрасында «Ағылшын тілі күн сайын» жазғы тақырыптық тіл мектебі ұйымдастырылды.
Бүгінгі оңалту жұмыстары
07 Маусым 2019
Мәскеуде 2019 жылдың 13 мамырында "Оңалту технологиялары: кеше, бүгін, ертең" атты халықаралық конференция өтті. Конференцияның ұйымдастырушысы-реаниматология және реабилитология Федералды ғылыми-клиникалық орталығы (Мәскеу, Ресей).
Қарағанды Медициналық Университеті үздік болып табылады Қазақстандағы студенттік стартап жобалар
07 Маусым 2019
2019 жылғы 21 мамырда Қостанай қаласында ERG компаниялар тобы мен AlmaUUniversity ұйымдастырған Қазақстан-Ресей жастар форумы, EcoSystemFair & Trackathonшеңберінде өткізілді.
Зерттеушілер үшін платформа.
07 Маусым 2019
2019 жылдың 25-28 мамыр аралығында әлемнің 100-ден астам елінен 5860-нан астам тәжірибелі мамандардың қатысуымен Еуропалық кардиологтар қоғамы (ESC) Heart Association FRA (HFA) ұйымдастырған Афинада (Греция) Дүниежүзілік жүрек жеткіліксіздігінің бүкіләлемдік конгресі өтті.
Академиялық ұтқырлық аясында педагогикалық тәжірибе алмасу
06 Маусым 2019
20-27 мамырда №3 ішкі аурулар кафедрасының ассистенті Тулегенова Дина Ертаргыновнаакадемиялық ұтқырлық шеңберінде Астана медицина университетінің жалпы тәжірибелі дәрігер кафедрасында тәжірибе алмасудан өтті.
Қоғам басшылығы жұмысқа кірісті
05 Маусым 2019
1. «Акционерлік қоғамдар туралы» ҚР Заңының 35, 36 баптарына, «Мемлекеттік мүлік туралы» ҚР Заңының 178 бабына, ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 230 бұйрығының сәйкес «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Директорлар кеңесінің құрамы құрылды. Оның өкілдері:
Еңбек қорғау мәселелеріне назар аудара отырып
05 Маусым 2019
23-24 мамыр күні Нұр-Сұлтан қ. 9-шы Қазақстандық халықаралық конференция және «Еңбекті Қорғау мен өнеркәсіптік қауіпсіздік»атты көрмесі ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Бердібек Машбекұлы Сапарбаевтың қатысуымен өтті. Биыл конференция Халықаралық Еңбек Ұйымының жүз жылдығына қарай орайластырылған.
Дипломдық жұмыстың сәтті қорғалуы
03 Маусым 2019
2019 жылдың 14, 17, 25 мамырында «Биология» мамандығы бакалавриатының түлектерінің дипломдық жұмыстарының қорғауы өтті.
ҮШТІЛДІЛІК: ӘДІСТЕМЕ, ЖҮЗЕГЕ АСЫРУ, ПЕРСПЕКТИВАЛАР
03 Маусым 2019
«Рухани жаңғыру» бағдарламасының бірқатар жобаларын жүзеге асыру үштілділіктідамытуға сүйенеді. Орыс тілі кафедрасы «Үштілділік: әдістеме, жүзеге асыру, перспективалар» атты аймақтық дөңгелек үстел өткізді. Үштілділікті мектептер мен жоғары оқу орындарында енгізу әдістемесінің өзекті мәселелерін, мемлекеттік бағдарламаны жүзеге асыру ерекшеліктері мен перспективаларын қаланың инновациялық мектептері мен жоғары оқу орындарының өкілдері талқылады.