Болашақ дәрігерлерді даярлау мәселесі талқыланды
26 Маусым 2019
Академиялық ұтқырлық аясында 10.06.2019ж.–21.06.2019ж. аралығында клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының меңгерушісі Ш.С.Қалиеваның «Астана медицина университеті» КеАҚ-ға сапары өтті.
Магистрлік диссертацияларды сәтті қорғау
24 Маусым 2019
2019 жылдың 24 маусымда 6М060700 «Биология» мамандығы бойынша магистерлік диссертацияларды қорғады. Аттестациялық комиссияның отырысына Е.А.Бөкетов атындағыҚарағанды ​​мемлекеттік университетінің зоология кафедрасының доценті
Гистология пәнінен олимпиада
24 Маусым 2019
Оқу жылының соңында ОМ 2 курс (орыс бөлімі) гистология пәні бойынша олимпиада өтті. Олимпиаданың бірінші турына 96 студент қатысты. Әр студентке цитология, эмбриология және жалпы гистология бойынша 20 сұрақтан тұратын тапсырмалар берілді.
Испаниядан келген профессор – гистологияда
24 Маусым 2019
2019 жылдың 27 мамырынан 31 мамыр арлығында Кадис Университетінің (Испания) профессоры Хосе Мария Лопес – Сеперо стратегиялық әріптестік аумағында «ҚМУ» ға келді.
Экзотикалық ғибадатханалар қаласында алынған білім
21 Маусым 2019
"Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығының бірінші курс магистранттары Укубаев Темирлан және Дүйсенбиева Луиза 2019 жылдың ақпан айынан маусым айына дейін Ханой медициналық университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша білім алды.
Түлектердің білімі мен дағдыларын тәуелсіз бағалау
21 Маусым 2019
Қарағанды ​​медицина университетіннің Практикалық дағдылар орталығында 20 маусымнан бастап «Стоматология» мамандығы бойынша интерндерді тәуелсіз бағалаудың 2-ші кезеңі басталды. Тәуелсіз бағалау 2019 жылдың 27 маусымына дейін «Терапия», «Педиатрия», «Хирургия», «Акушерлік және гинекология» және «Жалпы медицина тәжірибесі» мамандықтары бойынша 786 интерндерді бағалайтын болады.
Тәжірибелік сабақтар сәтті өтті
20 Маусым 2019
2019 жылдын 27 мамырынан 07 маусымға дейін ПОҚ академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қарағанды медицина университетінің №2 ЖДТ кафедрасының профессоры, м.ғ.д. Байманова Алия Мухтаровна «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ терапевтік пәндер кафедрасының базасында болды. Кафедраным.ғ.к., доцентГ. К. Асановабасқарады.
Эразмус+ WELCOME жобасының шеңберінде оқыту
18 Маусым 2019
ҚМУ Эразмус+ WELCOME«Жаңа халықаралық университеттер қауымдастықтарын қарсы алу» жобасына қатысу аясында 2019 жылдың 3-7 маусым аралығында «Кредиттік ұтқырлықты жүзеге асыру» атты халықаралық тренингке қатысты. Тренинг Перпиньян қаласының Виа Домитиа Перпиньян университетінің базасында өтті (Франция).
Медициналық қызметкерлер күнімен!
14 Маусым 2019
Қарағанды медицина университетінде Медицина қызметкерлері күнін атап өтуге арналған салтанатты жиналыс өтті.
Студенттер мен оқытушылар үшін дәрістер
11 Маусым 2019
Академиялық ұтқырлық- Болон Декларациясының негізгі принциптерінің бірі және халықаралық қызметтің маңызды бағыттарының бірі ретінде білім беру сапасын ғылыми зерттеулердің тиімділігін арттыруға, басқару жүйесін жетілдіруге, университеттің сыртқы және ішкі интеграциялық байланыстарын орнатуға ықпал етеді.