Магистрлік диссертацияларды сәтті қорғау

24 Маусым 2019

2019 жылдың 24 маусымда 6М060700 «Биология» мамандығы бойынша магистерлік диссертацияларды қорғады. Аттестациялық комиссияның отырысына Е.А.Бөкетов атындағыҚарағанды ​​мемлекеттік университетінің зоология кафедрасының доценті, б.ғ.к., Тұрлыбекова Гүлжазира Қаңтарбайқызы; биология кафедрасының меңгерушісі, б.ғ.д., профессор Күлтанов Берікбай Жукенұлы; Қоғамдық денсаулық сақтау және фармация мектебінің деканы, доктор PhD Серик Бахтияр және басқа да комиссия мүшелері қатысты.

Магистранттар Ерубай Айдана Сүйіншібайқызы, Жүнісова Мадина Ильясқызы және Тохметов Серікбол Жарылғасынұлы өз зерттеулерінің нәтижелерін ұсынды, олар Аттестаттау комиссиясының мүшелерімен жоғары бағаланды. Хаттамаға PhDдокторлыққатүсуге ұсыныс туралы ерекше пікір енгізілді.

6M060700 «Биология» мамандығы түлектерін құттықтаймыз, магистрлік диссертацияны сәтті қорғап, жаратылыстану ғылымдары магистрі дәрежесін табыстап, жұмыстарыңызға сәттілік тілейміз!

А.А. Кельмялене

6М060700 «Биология» мамандығы бойынша