Астана күніне өткен мерекелік шараның нәтижесі
11 Шілде 2019
Әскери кафедраның жылдық жоспары бойынша, 2018-2019 оқу жылының оқу жаттығу жиынында, шілденің 5-і жұлдызында әскери кафедраның студенттері арасында кіші футболдан Астана күніне арналған мерекелік шара өтті.
Шанхаймен ынтымақтастықты орнатудамыз
10 Шілде 2019
5 шілде күні Шанхай университетінің (Қытай) өкілдері Қарағанды ​​медицина университетіне келді.
Инсультпен күресу жөніндегі IV Ұлттық Қауымдастығының съезі
05 Шілде 2019
2019 жылдың 15-19 маусымында Санкт-ПетербургтеИнсультпен күресу жөніндегі IV Ұлттық Қауымдастығының съезі өтті. Жауапты жетекші неврологтар және шетелдік неврологтар, инсультпен күрес жөніндегі ұлттық қауымдастықтың Төралқасы мен басқармасының мүшелері, Ресей, Қазақстан және Тәуелсіз мемлекеттердің, сондай-ақ Еуропадан, Солтүстік Америкадан
Жастық шақпен кездесу
04 Шілде 2019
29 маусымның 2019 жылы ҚМУ акт залында әртүрлі жылдардағы түлектердің дәстүрлі кездесуі өтті.
Маусымдық инфекциялар
03 Шілде 2019
03.04.2019 жылғы Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасында медициналық қызметкерлерді оқыту бойынша іс-шараларды ұйымдастыру туралы №2 – ПГВр Бас мемлекеттік санитарлық дәрігердің қаулысын жүзеге асыру аясында 21.06.2019ж. «Энтеровирусты инфекцияның, ЖІИ және менингококкты инфекцияның диагностикасы мен емі» тақырыбында оқыту семинары өткізілді.
«Мейіргер ісі» бойынша ББ магистрлік диссертацияны табысты қорғау
02 Шілде 2019
КеАҚ «Қарағанды медицина университетінде» «Мейіргер ісі» бойынша ББ медицина ғылымдарының магистрі дәрежесі бойынша кандидаттық диссертациялар қорғалды. Мемлекеттік аттестациялық комиссиясы Е.А.Бөкетов атындағы ҚарМУ дефектология кафедрасының профессоры Тебенова Қарлығаш Сәкенқызы магистранттар баяндамаларын тыңдады
Онкогематологияның жаңа диагностикалау және емдеу тәсілдерін меңгерді
02 Шілде 2019
27.05 пен 07.06.19ж. аралығында «Гематология» мамандығының I курс резиденттері академиялық ұтқырлық жүйесімен Алматы қаласындағы Қазақ үздіксіз білім беру университетінде, Қазақ онкология және радиология ғылыми зерттеу институты базасында білім алды (гематология курсының меңгерушісі, м.ғ.д., Р.М.Рамазанова).
«Объективті құрылымдық тәжірибелік емтихан»
01 Шілде 2019
2019 жылдың 18-28 маусым аралығында КеАҚ Қарағанды медицина университетінің Білім беру технологиялары трансферті орталығы базасында, биология кафедрасымен «Ботаника» пәні бойынша «Объективті құрылымдық тәжірибелік емтихан» тақырыбы бойынша мастер-класс өткізілді.
Пуатье университетімен (Франция) ынтымақтастықты кеңейту
28 Маусым 2019
2017 жылдың 25-28 маусым аралығында Пуатье университетінің (Франция) профессоры Поль Сеит, Бриджит Ванние және Тьерри Берге Қарағанды медициналық университетінде келген болатын.
Медицина магистрі дәрежесін алды
28 Маусым 2019
25 шілдеде 6М110200 -"Қоғамдық денсаулық сақтау" мамандығы бойынша 3 магистрлік диссертация қорғалды