Оқу атыстары
29 Шілде 2019
Осы жалдың 25 шілдесінде оқу-жаттығу жиыны аясында Спасск ауылының Оқу-жаттығу полигонында әскери кафедраның студенттерімен оқу атыстары өткізілді.
Кәсіпкерлік білім беретін жазғы мектебі
29 Шілде 2019
Кәсіпкерлік білім беру жазғы мектебі «YbyraiCamp» бірінші рет 2019 жылы шілденің 21-25 аралығында Қарағанды облысының Қарқаралы ауданында өткізілді. Ол Қазақстанның 8 оқу орындарынан 40 оқытушы мен қызметкерлерді қосты: Қарағанды медицина университеті,
Түлектердің білімі мен дағдыларын тәуелсіз бағалау
25 Шілде 2019
Қарағанды ​​медицина университетінде 16 шілдеден 24 шілдеге дейін резидентура аяқтаған 139 түлектердің 22 медицина мамандығы бойынша тәуелсіз бағалауы өтті. Тәуелсіз бағалау екі кезеңнен тұрды
Клиникалық психология бойынша инновациялық бағдарлама - денсаулық сақтауда қажет
19 Шілде 2019
Алдағы оқу жылында Қарағанды медицина университеті, медицина мектебінде алғашқы рет бакалавриаттың инновациялық білім беру бағдарламасы - клиникалық психология енгізеді.
Ақ жол, түлектер!
19 Шілде 2019
16 шілде күні ҚМУ мәжіліс залында "Жалпы медицина"мамандығы бойынша Халықаралық медицина факультетінің бакалавриат түлектеріне диплом табыстау рәсімі өтті.
Оқыңыз және көріңіз!
15 Шілде 2019
Оқу жылы аяқталады, сонымен қатар біз бірге апталық конкурс қорытындысын шығарамыз. «Enactus KMU-мен бірге оқып шығыңыз» - бұл жиырма бәсекелестік кітап, жиырма апта пікірлер үшін күрес, жиырма жеңімпаз, сыйға берілген кітаптар мен сертификаттар.
Диссертациялық кеңес отырысы
11 Шілде 2019
2019 жылдың 28 маусымында ҚМУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібінде философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «12-13 жас аралығындағы жасөспірімдер арасында артериальді гипертензияның дамуына мінез- құлық және физиологиялық факторлардың әсері» тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Оспанова Айнур Смагуловнаның диссертациясын қорғауы болды. Диссертация «Семей медициналық университеті» КеАҚ орындалды.
Диссертациялық кеңес отырысы
11 Шілде 2019
2019 жылдың 28 маусымында ҚМУ-де диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібінде философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Көздің патологияларын емдеуге арналған жаңа мукоадгезивті дәрілік қалыптардың өнделуі» (эксперименталды зерттеу) тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Ожмухаметова Эльвира Келгембаевнаның диссертациясын қорғауы болды.
Екі ғылымның түйіндемесіндегі мамандық
11 Шілде 2019
Биылғы жылы алғаш рет тізімге бакалавриат деңгейінде «Биомедицина» білім беру бағдарламасы енгізілді. Бұл мамандықты бітірушілер ғылыми-зерттеу ұйымдары, ғылыми-өндірістік мекемелер, биологиялық, микробиологиялық, медициналық бейіндік өнеркәсіптік кәсіпорындар, биомедициналық және медициналық мекемелердің зертханаларында жұмыс істеуге мүмкіндік алады.
Күрделі жағдайларды талдаумен тәжірибелік сабақтар
11 Шілде 2019
Академиялық ұтқырлық аясында №2 ішкі аурулар кафедрасының профессоры Қойгелдинова Шолпан Секербаевна “Астана медицина университетінің” КеАҚ интернатура ішкі аурулар кафедрасында болды.