Қарағандыдағы жартылай марафон
25 Қыркүйек 2019
22-қыркүйекте Қарағандыда «KúzdikJartyMarathon» атты маңызды жаппай-спорттық іс-шара өтті. Бірінші күздік жартылай марафонға 2 мыңнан астам жүгіру әуесқойлары ат салысты. Олардың арасында біздің университетіміздің студенттері де болды.
Академик Бахия Атшабаровтың 100 жылдығын атап өттік
23 Қыркүйек 2019
2019 жылы 20 қыркүйекте Қазақстанның медицина ғылымы мен денсаулық сақтаудың көрнекті ұйымдастырушысы, ҰОС қатысушысы, ҚР ҰҒА академигі және Қарағанды өңірінің тумасы Бахия Атчабарович Атчабаровтың туғанына 100 жыл толуына арналған "PhD Scientific Day" жас ғалымдардың ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Порту (Португалия) университетінде ғылыми тағылымдамадан өту
19 Қыркүйек 2019
ҚМУ патология кафедрасының ассоциирленген профессоры Мұсабекова Сәуле Амангельдіқызы 2019 жылдың 22 шілдесі мен 26 шілдесі аралығында Еуропа шегінен тыс 25 елден тұратын мекемелерді қамтитын, академиялық және әкімшілік персоналдың ұтқырлығына бағытталған, Erasmus+ еуропалық бағдарламасы аясында Порту университеті үйлестіретін ғылыми тағылымдамаға қатысты.
Алло, біз дарынды жастарды іздейміз– 2019
18 Қыркүйек 2019
14 қыркүйек күні ең харизмалық және шығармашыл бірінші курс студенттері университеттің акт залына жыл сайынғы «Алло, біз дарынды жастарды іздейміз!» атты байқауға қатысу үшін жиналды.
Көлеңкеде пальмаларды
18 Қыркүйек 2019
7 қыркүйекте Акрополис конгресс сарайында (Ницца, Франция) патология Еуропалық конгрессінің 31-ші салтанатты ашылуы өтті. Аталған конгресске дүние жүзінің 92 мемлекетінен 3900ға жуық адам қатысты. Францияның ең әдемі қаласында өз ісінің мамандары патология жайлы білімдерімен алмасты.
Менің қолымнан келеді! Мен жүгіремін!
17 Қыркүйек 2019
2019 жылғы 22 қыркүйекте Қарағандыда "«KUZDIK JARTY MARATON» .жеңіл атлетикалық жартылай марафоны өтеді.
Жол Ашар - 2019
10 Қыркүйек 2019
Жоғары оқу орнында, әсіресе медициналық университет сияқты үлкен оқу орнында оқудың басталуы – бұл бірінші курстың әр студенті үшін өте қызықты және көптен күткен іс-шара.
Рухани Қазына» университет аралық көптілділік эстафетасы
06 Қыркүйек 2019
6 қыркүйегінде Қарағанды ​​медициналық университетінің шет тілдер кафедрасы «Руханий Жаңғыру - болашаққа бастар жол» бағдарламасының және көптілділікті дамытудың КММ Жол картасының мақсаттарын іске асыру мақсатында Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған «Рухани Қазына» университетаралық көпсайыс эстафетасын өткізді.
Кездесу орны – «WELCOME» орталығы
05 Қыркүйек 2019
3 қыркүйекте Қарағанды медицина университетінде «WELCOME» сервис – бағдарланған орталығының салтанатты түрде ашылуы өтті. Салтанатты рәсім университет басшылығының, мектеп декандарының, оқытушылар мен студенттердің қатысуымен өтті.
Литвада білім алу
04 Қыркүйек 2019
Қарағанды ​​медицина университеті 2019 жылдың 25-26 қыркүйегінде өтетін «Литва университеттерінің тұсаукесері» халықаралық конференциясының ұйымдастырушысы болып табылады.