ХХ-шы мерейтой
08 Қазан 2019
29 қыркүйекте Қарағанды медицина университетінде студенттер арасында футболдан ХХ-ші чемпионат басталды.
Литва университеттермен таныстырады
07 Қазан 2019
Литва университеттерімен білім алу мен академиялық алмасу және ғылыми ынтымақтастық мүмкіндіктері осы күндері Қарағанды медицина университетінің қабырғасында өткен конференцияда талқыланады.
Барлық жағдайды жасау
07 Қазан 2019
Қарағанды медицина университетінде «Nur Otan» партиясының хатшысы Оспанқұлов Ғабидолла Абдуллаұлы жұмыс сапарымен болды. сапарының негізгі мақсаты студенттердің білім алу мен бос уақыты үшін жасалған жағдайлары бойынша университеттің қызметімен танысу болып табылады.
Дайындық тәжірибесімен алмасты
07 Қазан 2019
24 қыркүйекте Қарағанды медицина университетінде «Резидентурада практикалық-бағытталған дайындық" халықаралық қатысумен «дөңгелек үстел» өтті.
Коммуникативтік дағдылар: Қорытындылау және потенциалы
03 Қазан 2019
2019 жылы 27-28 қыркүйегінде Алматы қаласында С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ базасында «Медицинадағы коммуникативтік дағдылар, психология және әлеуметтік жұмыстың өзекті мәселелері: теориядан практикаға дейін» атты VI Халықаралық жыл сайынғы конференциясы өтті.Конференция ҚазҰМУ коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі, профессор Марат Әбубәкірұлы Асимовтың мерейтойына арналды.
2019-2020 жылдарға арналған ағылшын тілі курстарына қатысушылар іріктелді.
03 Қазан 2019
Академик Шахмардан Есенов атындағы қор гранттары бойынша ағылшын тілі курстарына қатысушыларды іріктеу қорытындыланды!
Ұстаз, сіздің атыңыздың алдында...
02 Қазан 2019
1 қазан күні Қарағанды медицина университетінің студенттері – шығармашылық ұжымдарының қатысушылары еңбек ардагерлері, тәлімгерлер мен өздерінің оқытушыларына керемет мерекелік көңіл-күй, көптеген шынайы махаббат пен құрмет сөздерін сыйлады.
«Алтын күз» кроссы
02 Қазан 2019
Өткен сенбіде Мәдениет және демалыс орталық саябағында дәстүрлі «Алтын күз» жеңіл атлетикалық кроссы өткізілді.
Науқастардың қауіпсіздігі Жаңа Зеландия профессорымен талқыланды
27 Қыркүйек 2019
Қыркүйек айының екінші жартысында біздің медициналық университетте клиникалық фармацевт, Жаңа Зеландиядағы Evidence-Based Network өкілі, Жаңа Зеландияның формулярының редакциялық директоры, Окленд университетінің Фармация мектебінің профессоры Дэвид Вудс болды.
Сәкен Сейфуллиннің 125 жылдығы
25 Қыркүйек 2019
Қарағанды медицина университетінде заманауи қазақ әдебиетінің негізін қалаушылардың бірі, ақын, драматург, публицист және мемлекет қайраткері Сәкен Сейфуллиннің 125 жылдығына арналған шығармашылық кездесу өтті.