Кәсіпкерлік ойлауды дамыту: Қарағанды медицина университетінің тәжірибесі
15 Қазан 2019
Нұр-Сұлтан қаласында 3-4 қазан күндері Л. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінде «Жоғары білім берудегі инновациялар және кәсіпкерлік» атты Erasmus+ InnoCENS жобасының аясында халықаралық конференция өтті. Конференцияны Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі, Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы ұйымдастырды.
«100 оқулық – жаңа білім»
15 Қазан 2019
2019 жылдың 11 қазанында Қарағанды медицина университетінің кітапханасында «100 ОҚУЛЫҚ – ЖАҢА БІЛІМ» атты «Рухани жаңғыру» бағдарламасының аясында дөңгелек үстел өтті. Алғы сөзді кітапхана директоры Мананбаева Марфуга Хамитовна бастап, сөз кезегін Басқарма Төрағасы – Ректордың кеңесшісі Молотов-Лучанский Вилен Борисовичке берді. Вилен Борисович
Симуляциалық және білім беру технологиялары орталығының жаттықтырушылары қонақтарды қарсы алады
14 Қазан 2019
2019 жылдың 12 қазанында симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында жаңа оқу жылының басталуына арналған ашық есік күні өтті. Таңертеңнен бастап гастрольге келген қонақтарды орталық қызметкерлері қарсы алды. Экскурсияға Абай қаласындағы №14 мектеп-лицейінің оқушылары, «Дакия» румын мәдени қоғамы» қоғамдық бірлестігінің жастар қанатының мүшелері, Қарағанды қаласындағы №2 лицей мен №38 гимназияның оқушылары, сонымен қатар Бөкетов атындағы ҚарМУ студенттері қатысты. Барлығы 40 адам бол
Дүниежүзілік психикалық денсаулық күні
14 Қазан 2019
2019 жылы суицидтің маңызды мәселесіне арналған Дүниежүзілік психикалық денсаулық күнін, жыл сайын медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасы атап өтеді.
"Экокросс - 2019"
11 Қазан 2019
Өткен сенбі күні 5 қазанда Теміртау қаласында "Экокросс 2019" жеңіл атлетикалық жүгірісі өтті,онда Қарағанды облысының қалаларынан және Нұр-Сұлтан қаласының тұрғындары қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша ерлер арасында абсолюттік есепте 3 орынды біздің университетіміздің студенті Павел Овцынов иеленді.
ErasmusDays 2019 аясындағы ашық есік күні
11 Қазан 2019
2019 жылдың 10, 11 және 12 қазан аралығында бүкіл әлем бойынша #ErasmusDays 2019 жаһандық іс - шарасы өтеді, аталған іс-шара қарапайым идеяға негізделген - Эразмус+ әр түрлі жобаларына қатысушы миллиондаған қатысушылар үшін өз тәжірибесімен бөлісу, жоғары оқу орындары, білім
Білім беру сапасын арттыру мәселелерін талқылады
11 Қазан 2019
Ағымдағы жылдың 4-5 қазанында еліміздің киелі Түркістан қаласында Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ түрік университетінде (Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ) Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігімен (АРТА) бірлесіп ұйымдастырылған білім беру сапасын қамтамасыз ету бойынша ІІІ Орта-Азиялық Халықаралық Форумы өтті.
Мерейтойлық конференция РОСМЕДОБР 2019
10 Қазан 2019
2019 жылдың 2-5 қазан айында Ресей Федерциясының Санкт-Петербург қаласында «РОЗМЕДОБР-2019» Х халықаралық конференциясы және «Медицинадағы оқытудың инновациялық технологиялары» мен медицинадағы симуляциялық оқытудың Ресейлік қоғамының «ROSOMED-2019» VIII съезді болып өтті... Іс-шара Ресейдің Денсаулық сақтау министрлігі мен Халықаралық медициналық білім беру қауымдастығының (AMEE) қолдауымен өтті.
Еңбекті қорғау форумы
09 Қазан 2019
Қарағанды медицина университетінің қызметкерлері Ресейдің ұлттық конгресіне «МАМАНДЫҚ және ДЕНСАУЛЫҚ» халықаралық қатысуымен қатысты. Бұл денсаулық сақтау мәселелері бойынша дәрігерлер мен мамандар үшін үнемі өткізілетін жалпыұлттық форум.
Тұрғын үй мәселесі шешілуде, жалақы өседі
09 Қазан 2019
Денсаулық сақтау министрі Елжан Амантайұлы Біртанов Қарағандыға жұмыс сапары аясында Қарағанды медицина университетінің білім алушыларымен және осы жылы жоғары оқу орнын бітірген жас дәрігерлермен кездесті.