Мобильді кеңес беру
29 Қазан 2019
17-18 қазанда «Medıtsınanyń bolashaǵy» жалпы университеттік науқаны аясында мобильді топтардың жұмысы комплаенс-кеңсесі жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен, студенттерді қолдау қызметі және «Самұрық» Студенттік республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл министрлігімен бірлесіп жүзеге асырылды. Кеңесшілер университеттің ішкі құжаттарына түсініктеме берді, сонымен қатар студенттің сыбайлас жемқорлық жағдайлары туындаған кездегі негізгі іс-әрекеттері жайлы айтылды.
Ата-бабалар мұрасын сақта!
24 Қазан 2019
Қарағанды медицина университетінде деструктивті діни идеологияда иммунитетті қалыптастыру және зайырлы мемлекеттің дәстүрлеріне құрметпен қарауды сақтау бойынша жұмыс жалғасуда.
Медицина мен фармацияның заманауи аспектілері
24 Қазан 2019
Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясының 40 жылдық мерейтойына арналған «Медицина мен фармацияның заманауи аспектілері: білім, ғылым және тәжірибе» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
Нан күні
24 Қазан 2019
16 қазан, жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Самұрық» Студенттік Республикасымен және студенттерді қолдау қызметімен бірлесіп, Бүкіләлемдік нан күніне арналған нан көрмесін ұйымдастырды.
Иммунолог-аллергологтардың жетістіктері туралы
23 Қазан 2019
2019 жылы қазан айының 4-5 маусымында еліміздің бас қаласы Нұр-Сұлтанда ҚР Иммунологтарының II съезі өтті. Съезге "Аллергология-иммунология" мамандығының резиденттері М. Е Бекмухамбетова және Е. А. Галатон қатысты. Конференция спикерлері Ресей, Беларусь, Қазақстан, Австрия елдерінің жетекші мамандары болды. Атап айтқанда, молекулалық аллергодиагностика
Студенттер қатарына қабылдау – 2019
22 Қазан 2019
Қарағанды медицина университетінде бірінші курс студенттері үшін көптен күткен оқиға болды – Студенттер қатарына қабылдау рәсімі. Бұл жыл сайынғы дәстүрлі іс-шара, ол әр студенттің өміріндегі ең жарқын және ұмытылмас кезеңнің бастамасы болып табылады.
Студенттерге кәсіпкерлік туралы
17 Қазан 2019
ҚР Президентінің жолдауына сәйкес басты міндеттерінің бірі бизнес ортаны түбегейлі жақсарту мен ұлғайту мақсатында Жаппай кәсіпкерлікті дамыту және өнімді жұмыспен қамту бағдарламасы арқылы іске асыру болып табылады. «Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлік палатасы бастамасымен жоғары оқу орындарының, соның ішінде Қарағанды медицина университетінің студенттері үшін «Кәсіпкерлік негізі» (36 сағат көлемінде) курсы қосымша сабақ ретінде жүргізіліп отыр.
Аллергология-иммунологиядағы жетістіктер мен перспективалар
17 Қазан 2019
2019 жылдың 19-21 қыркүйегі аралығында Алматы қаласында аллергология-иммунология мамандығының резиденттері Оспанова А.Б., Бекмұханбетова М.Е. Алматы қаласының бас аллергологы Т.Т. Нүрпеисовтың қатысуымен ҚР ДСМ және Алматы қаласының ДБ қолдаумен өткен «Аллергология-иммунология: Жетістіктері мен перпективалары» атты III Республикалық ғылыми-практикалық конференциясына қатысты.
Теологтармен кездесу
17 Қазан 2019
15 қазан күні Қарағанды медицина университетінің №1 жатақханасында Қазақстан халқының рухани келісім күніне арналған студенттердің теологтармен кездесуі өтті.
16 Қазан 2019
2019 жылдың 7-11 қазан аралығында Нұр-Сұлтан қаласында Назарбаев университетінің медицина мектебінде, Қарағанды медицина университеті мен JAMK (Финляндия) қолданбалы ғылымдар университетінің ұйымдастыруымен «Сапалы зерттеулер мен мейіргер ісін дамытуға арналған жобалардың тәжірибелік материалдарын пилоттау» тақырыбында қарқынды шеберлік классы өтті.