Көлеңкеде пальмаларды

18 Қыркүйек 2019

7 қыркүйекте Акрополис  конгресс сарайында (Ницца, Франция) патология Еуропалық конгрессінің 31-ші салтанатты ашылуы өтті. Аталған конгресске дүние жүзінің 92 мемлекетінен 3900ға жуық адам қатысты. Францияның ең әдемі қаласында өз ісінің мамандары патология жайлы білімдерімен алмасты.

Біздің университет атынан қатысқандар: номер 2 хирургиялық аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Тургунов Е.М., профессор Тусупбекова М.М., "Медицина" мамандығының докторанты Аманова Д.Е. Профессор Тургунов Е.М. «Pathology of intestinal wall and gut microflora translocation in rats during disruption of the mesenteric blood flow and reperfusion» атты баяндамасының маңыздылығына, ғылыми жаңалығына, жүргізілген зерттеу сапасына  қатысушылар қызығушылық танытты.