Рухани Қазына» университет аралық көптілділік эстафетасы

06 Қыркүйек 2019

6 қыркүйегінде Қарағанды ​​медициналық университетінің шет тілдер кафедрасы «Руханий Жаңғыру - болашаққа бастар жол» бағдарламасының және көптілділікті дамытудың КММ Жол картасының мақсаттарын іске асыру мақсатында Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған «Рухани Қазына» университетаралық көпсайыс эстафетасын өткізді. Эстафета ҚМУ мен «Болашақ академиясы» 1 курс студенттері арасында өтті. Топтарға 5 станциядағы бірқатар тапсырмаларды орындау қажет болды:

1. «Мәдениетаралық станция»;

2. «Лексикалық бум»;

3. «Сауаттылық»;

4. «Полиглот»;

5. «Музыкалық станция».

Қазылар алқасының құрамына профессор-оқытушылар құрамы кірді. Эстафетаның жеңімпаздары сертификаттармен марапатталды.

Мереке соңында шет тілдер кафедрасының меңгерушісі В.А. Бурмистрова қонақтарға және университетаралық көптілді эстафетаның қатысушыларына алғысын білдірді, сонымен қатар барлығын Тілдер күнімен құттықтады.

Шет тілдер кафедрасы КМУ КеАҚ