Диссертациялық кеңес отырысы

11 Шілде 2019

2019 жылдың 28 маусымында ҚМУ-де  диссертациялық кеңестің отырысы өтті. Күн тәртібінде философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін «Көздің патологияларын емдеуге арналған жаңа мукоадгезивті дәрілік қалыптардың өнделуі» (эксперименталды зерттеу) тақырыбына 6D110100 – «Медицина» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге  Ожмухаметова Эльвира Келгембаевнаның диссертациясын қорғауы болды. Диссертация «Семей медициналық университеті»  КеАҚ орындалды.

Ғылыми кеңесшілері: Мусин Марат Нукенович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Семей қ.; Мухамбетов Дамир Даулеткалиевич  - медицина ғылымдарының докторы, «Астана медициналық университеті»  КеАҚ жалпы және клиникалық фармакология кафедрасыныңпрофессоры, Нұр-Сұлтан қ.; Хуторянский Виталий Викторович –PhDдокторы, Рединг университеті Фармация мектебінің профессоры, Ұлыбритания.

Табысты қорғауыңызбен құттықтаймыз!!!