Түлектердің білімі мен дағдыларын тәуелсіз бағалау

21 Маусым 2019

Қарағанды ​​медицина университетіннің  Практикалық дағдылар орталығында  20 маусымнан бастап «Стоматология» мамандығы бойынша интерндерді тәуелсіз бағалаудың 2-ші кезеңі басталды. Тәуелсіз бағалау 2019 жылдың 27 маусымына дейін «Терапия», «Педиатрия», «Хирургия», «Акушерлік және гинекология» және «Жалпы медицина тәжірибесі» мамандықтары бойынша 786 интерндерді бағалайтын болады. Объективті құрылымдық клиникалық емтихан бойынша тәжірибелік дағдыларды  4  бекет кідіріссіз көмек және 1 бекет коммуникативтік дағдыларды бағалау бойынша жүзеге асырылады.

Екінші кезеңі Ұлттық Тәуелсіз Емтихан Орталығы (ҰТЕО) байқаушыларының және Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының қатысуымен өткізіледі.

Интерндердің  білімі мен дағдылары оң нәтиже болса  маман сертификатын алуға болады.

Барлық түлектерге сәттілік тілейміз!

Г.С.  Кемелова, ПДО директоры

С.Т. Тулеутаева,  стоматология кафедрасының меңгерушісі