Тәжірибелік сабақтар сәтті өтті

20 Маусым 2019

2019 жылдын 27 мамырынан 07 маусымға дейін ПОҚ академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Қарағанды медицина университетінің №2 ЖДТ кафедрасының профессоры, м.ғ.д. Байманова Алия Мухтаровна «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ терапевтік пәндер кафедрасының базасында болды. Кафедраным.ғ.к., доцентГ. К. Асановабасқарады.

Академиялықұтқырлықбағдарламасыаясында «Қартадамдардыңішкіаурулары» модулібойыншаПК 04-17 тобының 7 курсинтерндеріүшіноқытудыңбелсендіәдістерін (TBL, CBL, RBL) қолданаотырып 2 кредиткөлеміндетәжірибеліксабақтарөткізілді. ПрофессорА.М. Баймановакафедраныңемдеужұмысынақатысып, меңгерушіменклиникалықшолуларғақатысты.

«ОңтүстікҚазақстанмедицинаакадемиясы» АҚтерапевтікпәндеркафедрасыныңПОҚжылы, қуаныштықабылдауы, тәжірибеалмасумүмкіндігіүшінүлкеналғысымдыбілдіргімкеледі.