Футбол маусымы аяқталды

29 Мамыр 2019

Ауа райының жылы күндері қала тұрғындары мен қонақтарын қуантуда. Шуақты күндер футбол ойыны үшін өте қолайлы.

№4 жатақхананың спорт алаңында жатақхана, факультеттер мен ҚМУ-нің мамандықтары арасында ашық чемпионат аяқталды.

Жастармен жұмыс жасау бөлімінің дене шынықтыру орталығымен бірігіп ұйымдастырған жарыстары әрдайым айқын көрінісімен әсер қалдырады. Қазірдің өзінде 19-шы рет университеттің футбол жанкүйерлері өздерінің танымал ойындарын өткізді. Әрбір студент үшін университеттің чемпионаты маңызды рөл атқарады, себебі факультеттің ұлттық құрамасына немесе жатақханаға қатысу үшін университеттің негізгі футбол турнирінде ойнау - үлкен мәртебе.

XIX чемпионатқа 9 команда қатысты: «Стоматология» (капитаны Каримов Жандарбек), «Терапия» (капитаны Құмарбеков Еркебұлан), «Интернатура» (капитаны Каирбеков Алмат), ҚарМТУ (капитан Серікқали Құрманғазы), «Хирургия» (капитаны Халметов Бахром), «Жедел медициналық көмек 103» (капитаны Асаинов Сакен), ҚарМТУ-2 (капитаны Шиназбеков Жұмабек), «Фармацевтика» (капитаны Сәрсенбай Нұрдәулет) және «Академия» (капитаны Серикбаев Дияр) және осы чемпионат ең мықты командаларды және турнирдің үздік ойыншыларын анықтады.

Төртінші рет қатарынан «Стоматология» командасы чемпионатта жеңісін атап өтті. Үш жеңімпаздың қатарына «Терапия» және «Тәжірибе» командасы кірді.

Жеке номинациялар бойынша арнайы сыйлықтар берілді: «Біріншіліктің үздік қақпашылары» атағын «Терапия» командасынан Мұратбек Асылхан және «Фармацевтика» командасынан Оразбек Қайсар бөліп алды.Сондай-ақ, екі номинант «Стоматология» командасынан Юсанов Ильесхонға және «Хирургия» командасынан Қайыркен Мәдиге «Чемпионаттың үздік қорғаушысы» атағы берілді. «Үздік шабуылшы» болып «ЖМК» командасының ойыншысы Асаинов Сәкен және «Терапия» командасының шабуылдар жетекшісі Мендыгалиев Ердәулет «Турнирдің үздік ойыншысы» атанды.

Жабылу рәсімінде байқаудың бас төрешісі А.Т.Тухметов жеңімпаз командалардың ойыншыларына бағалы сыйлықтар: аяқ киім мен спорттық жабдықтар табыс етті.

Сонымен қатар, чемпионаттың барлық қатысушылары университет рәміздері бар жекеленген футболкаларға ие болды.

ҚМУ  XIXчемпионатының қорытынды кестесі

командалар