Шеберлікті қажымай үйрету

08 Мамыр 2019

10–шы мамыр Қарағанды Медициналық университетінің патология кафедрасының профессоры МайдаМасхаповна Тұсіпбекованың – 70 жылдық мерей тойы!

Оның рухани сұлулығын, өзіне тартатын күшін, өз әріптестеріне деген қамқорлығын, өзінің тәжірибесімен үздіксіз бөлісуін, ғылымға және тәжірибелік денсаулық сақтау ұйымына қосқан Майда Масхаповнаның үлесі жайлы бір командада жұмыс істеген және білім алу бақыты бұйырғандар біледі.

Әріптестері шеберлігіне үйреніп, сонымен қатар жоғары кәсіби деңгейін және үнемі оқу үдерісіне жетілдіруге қосатын үлесін бағалайды. Майда Масхаповнаны, қатаң талап қоя білетін қасиетін студенттер жоғары бағалайды және жақсы көреді.

Осы жыл мерей той несі үшін мерекеге өте бай. КМУ-де 45 жыл дан астам уақыт жұмыс істейді. Профессордың академиялық атағын 20 жылдай құрметпен ақтап келе жатыр. «Жоғары санатты дәрігер –патологанатом» мерзімсіз  куәлігінің  иесі. Профессордың жетістіктері  тек Қазақстанда ғана емес, сонымен бірге Ресейде, Англияда, Италияда, Францияда, Чехияда, Америкада, Израильде және басқа елдерде таниды.

Қарағанды Медициналық университетінің ұжымы - қызметкерлер, оқытушылар,  алғысы  шексіз шәкірттер  Майда Масхаповнаны мерейтойымен шын жүректен құттықтайды, зор денсаулық,  жарқын болашақ, жоғары мамандандырылған дәрігер даярлаудағы өте қызықты  педагогикалық процесте шығармашылық тілейміз.