Тәжірибе алмасу аясында

23 Сәуір 2019

Коршуков Илья Васильевич Н.Н. Бурденко атындағы Воронеж мемлекеттік медицина университетіне 04/02/2013 - 13/13/2019 аралығында «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы бойынша жіберілді.

Н.Н. Бурденко атындағы ВММУ өткен аралығында Коршуков И.В. қалыпты физиология кафедрасында, емдеу факультетінің бірінші курс студенттеріне дәріс оқылып, тәжірибелік және зертханалық сабақтар өткізілді. Оқылған дәрістер тақырыптары «Микроскопия әдістері», «Интроскопияның физикалық негіздері».

Тәжірибе алмасу шеңберінде И.В. Коршуков «Электродинамиканың негіздері» тақырыбында проблемалық-бағытталған оқыту технологиясының элементтерімен сабақтар өткізді. «Медициналық электрониканың элементтері», «Оптика», емдеу ісі мамандығының 1 курс студенттерімен тақырыптары бірлесе орындалды.

Кафедра меңгерушісі Е.В. Дорохов пен қызметкерлер өте қонақжайлылық және кең пейілділіктерімен көрсетті. ВММУ мұражайларына, қалалық мұражайларға барып, қаланың көрікті жерлеріне таныстырды.

Информатика және биостатистика кафедрасының  профессор-ассистенті Коршуков И.В.