Қазақстандағы экономиканы дамытуға арналған венчурлық бизнестің мүмкін болатын бағыттары

29 Сәуір 2019

2019 жылдың 23 сәуірінде Қазақстан тарихы және қоғамдық-саяси пәндер кафедрасы Алматыдағы «Тұран» университетімен «Экономикалық дамудағы кәсіпкерліктің кәсіпкерлік әсері: қауіп-қатерлер мен оларды жеңу жолдары» атты республикалық студенттік ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференциясын өткізді.

Онлайн кездесуге Қазақстан тарихы кафедрасының меңгерушісі және SAP - Ph.D. К.А.Темірғалиев, В.Б. Молотов-Лучанский - Медициналық психология және коммуникативтік дағдылар кафедрасының профессоры, білім беру технологияларының трансферті орталығының директоры - э.ғ.д. А.М.Муратова, оқу жұмысы жөніндегі департамент директоры - Тасетова А.Б. Модераторлар Б. Рысбекова - экономика ғылымдарының магистрі Ассистент профессоры және И.М. Маннапов - OOM 1-029 тобының студенті.

Университеттің Алматыдағы әріптестері Тұран-Гаухар Құдайбергенқызы Ниталина, т.ғ.к., доцент, кафедра меңгерушісі, жетекші және модератор Тамака Қошқарбайқызы Бөкейханова - филология ғылымдарының кандидаты, кафедра доценті, құттықтау сөз сөйледі.

Онлайн-конференция жылумен, достық және жемісті атмосферада өтті. Студенттер қазақ, ағылшын және орыс тілдерінде сөйледі. «МУК» ҰАО халықаралық медицина факультетінің студенті, OOM 1-011 тобының студенті Вадан Сачиннің баяндамасы, ғылыми жетекшісі доцент Д.Е. Джакупова.

Онлайн-конференцияның қатысушылары Тұран университетінің студенті, Алматы қаласы, Режепова Жаханбек, ғылыми жетекші, аға оқытушы А.Б. Иркитбаева атап өтті.

Онлайн-конференцияның қорытындысы бойынша Тұран университетімен одан әрі ынтымақтастық туралы, венчурлық кәсіпкерлік саласындағы студенттермен жұмыс істеу бойынша тәжірибе, білім мен дағдылар алмасу туралы шешім қабылданды.

Ассистент профессоры

Б.Б. Рысбекова