Болашақты инвестициялау

31 Қаңтар 2019

Астанада Президент Н.Ә.Назарбаевтың қатысуымен өткен Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімінің тікелей көрсетілімі ҚММУ оқытушылары мен студенттер үлкен қызығушылығын туғызды.

Спикер ретінде түрлі қызмет салаларында табысқа қол жеткізген жастардың жарқын және шығармашылық өкілдері сөз сөйледі. Өмірлік қызметін ұйымдастырудағы адам жаңа өндіріс технологияларына бейімделуге, ақпарат беру және пайдалану мүмкіндіктері мен жұмыс және бизнес өміріндегі функционалдық өзгерістерге дайын болуы керек.Осыған байланысты Қазақстан Президенті жастарды болашақта талап етілетін мамандықты таңдауға шақырды.

Өңірдегі жастарға инвестициялау болашақта тұрақты қоғамды құруда шешуші рөл атқарады.

Нұрсұлтан Назарбаев форумда сөйлеген сөзінде: «Менің ойымша, Қазақстанның жаңа ұрпағы - Қазақстанның ең үлкен жетістігі, Мемлекет басшысы ретінде менің еңбегім. Жастар - бұл елдің бәсекеге қабілеттілігінің басты факторы»- деді.

Біздің студенттердің ойынша, ғылыми жобалардың дамуы, әлеуметтік идеялар, тұрғын үй бағдарламасы, білім және ауыл жастарын қолдау жастар саясатының ең маңызды бағыттары болып табылады.

Жастармен жұмыс жасау бөлімі